𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Улюблений антиперспірант від Rexona. Надійний захист і приємний аромат.

Улюблений антиперспірант від Rexona. Надійний захист і приємний аромат.
Улюблений антиперспірант від Rexona. Надійний захист і приємний аромат.

Я віддаю перевагу антиперспірантам від Rexona. Дуже подобається лінійка "Антибактеріальний захист".

Саме цей варіант я купувала вже декілька разів. Із всіх існуючих форматів більше до вподоби в твердих стіках, хоча інколи (частіше літом) беру і кулькові.

Даний антиперспірант має дуже приємний освіжаючий аромат. Мені дуже важливо яка віддушка у такого засобу, вона не повинна дратувати і трансформуватися в щось неприємне. В цьому засобі на фоні свіжості тонко відчувається жасмин, він ніжний і зовсім не докучає. Запах не міняється на протязі усього часу, коли він на шкірі, однаково пахне і одразу після нанесення і в кінці дня.

Стік легко ковзає по шкірі, досить пару раз провести і антиперспірант лягає тонким шаром.

Відчувається комфортно навіть якщо попередньо поголитися, зовсім не пече і не викликає подразнення.

Антиперспірант створює надійний захист від запаху поту навіть при активному ритмі (при навантаженнях і у спеку). В цьому плані він не підводить.

100% захист від вологи може не надати у літню спеку, але в інші пори року прекрасно працює і в цьому напрямку.

Едине, як і більшість подібних твердих стіків - він може залишати після себе білі сліди на речах чорного/темного кольору, але для мене це не являється прям суттєвим мінусом. Якщо акуратно знімати речі, то можна уникнути таких казусів, а те що, відпечатується всередині одягу, то можна легко відпрати.

Витрачається він економно, вистачає надовго.Витрачається він економно, вистачає надовго.

З цим антиперспірантом я можу бути впевнена, що все буде в порядку. Він повністю задовольняє мої потреби і приємно вражає ефектом.

Улюблений антиперспірант від Rexona. Надійний захист і приємний аромат.
Улюблений антиперспірант від Rexona. Надійний захист і приємний аромат.