𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

В чому я зберігаю свої пензлики для макіяжу.

В чому я зберігаю свої пензлики для макіяжу.
В чому я зберігаю свої пензлики для макіяжу.
В чому я зберігаю свої пензлики для макіяжу.
В чому я зберігаю свої пензлики для макіяжу.
В чому я зберігаю свої пензлики для макіяжу.

Раніше я вже писала про свій улюблений чохол від Wobs, в якому зберігаю свої пензлі. На момент його покупки в мене була як раз та кількість кистей, які він міг вмістити (він на 12 позицій).

Згодом я придбала ще приблизно таку ж кількість пензликів і мені знадобився ще аксесуар для їх зберігання. Так у мене опинився чохол від Nyx. Я як раз хотіла щось подібне, трохи в іншому форматі, ніж у Wobs і придбала актуальний для себе варіант.

Чохол у вигляді сумочки-органайзера, досить компактний, по габаритам не більше, ніж мій чохол від Wobs. Виготовлений він зі штучної шкіри, матеріал дуже приємний, м'який на дотик. Пошив якісний, всі шви рівні, нитки ніде не стирчать. Неприємного запаху не мав.

Застібається на блискавку.

Відкривається він лише на половину, як і задумано. Всередині є декілька секцій у виді кишеней.

Не дивлячись на невеликий розмір (24×13), чохол дуже вмісткий і вньому можна зберігати багато пензликів.

Його можна використовувати як для їх транспортування, так і в якості стаціонарної підставки під кисті у вигляді тубусу, якщо вивернути верхню його частину. Він добре тримає таку форму і впевнено стоїть на твердій поверхні.

Окрім зберігання пензликів, його можна також використовувати як дорожню косметичку, поклавши різні олівчики, туш й іншу косметику, яку він зможе вмістити, враховуючи особливості відділень. Багато місця він не займає.

Якістю я задоволена. Чохол дуже класний, багатофункціональний, виглядає стильно, оригінально і прикрасить собою будь який косметичний стіл.

Для того, щоб пензлики прослужили максимально довго, за ними потрібно правильно доглядати і зберігати. Цей чохол як раз стане гарним помічником для бережного транспортування, захищаючи їх від ушкоджень і різних негативних факторів.