Lytvynenko

Chloe та Salvatore Ferragamo | вайби елегантності та східних мотивів

Chloe та Salvatore Ferragamo | вайби елегантності та східних мотивів

Не колекціоную аромати, завжди беру одні й ті самі, що перевірені та уже полюбилися. Але цікаво було "повідчувати" нові для себе парфуми, спробувати описати враження та "поносити" яскраві аромати.

Це чуттєвий букет, де одразу відчувається аромат арабського жасмину самбак і вкриває легкою та свіжою нотою.

У серці - троянда, але я її не відчуваю.

Розкривається аромат теплими відтінками бальзамічних нот, що переплітаються з ароматом ванілі.

Це східний, трохи солодкуватий квітковий аромат, який асоціюється у мене з теплими місяцями і підійде на весну та літо, на мою думку.

Як для мене - заважкі і я такі аромати не обираю, мені не пасують, про що я власне і чула від знайомих, коли наносила їх.

Стійкість: на шкірі ≈4 години, на одязі довше.

Це суміш квіткових та фруктових нот.

На початку відчувається гіркуватий кампарі, фруктові відтінки з кислинкою, як зрозуміла, це юзу, надають легкості. Чорну смородину розпізнаю ледь-ледь.

У серці композиції розкриваються ноти жасмину та півонії, додаючи елегантності аромату. Сливу відокремити не можу, не відчуваю ніяк.

В кінці аромат розкривається ванільно-солодким, мускусним та робиться чуттєвим.

Ці сподобалися мені більше своєю фруктовою нотою, але вони також більше пасують на теплу пору, як на мене.

Стійкість: на шкірі ≈5 годин, на одязі довше.

Це комбінація квіткових та східних нот.

Початкові ноти цитруса з ожиною додають композиції легкості.

У серці аромату розцвітає тубероза зі своїм теплим квітковим ароматом, даруючи йому виразність.

Коли аромат розкривається, я відчуваю трохи ванільного акорду, м'який молочний мус та нюанси солодкуватого пачулі.

Аромат шлейфовий і дуже виразний, з ним краще не переборщувати. Пасує для холодної пори та вечірніх заходів.

Стійкість: на шкірі 3-4 години, на одязі - більше доби.

Я не є експертом в питаннях парфумерії і сподіваюсь, змогла трохи передати виразність представлених ароматів.

На мій смак, останній Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa найбільш вдалий для мене і я б його обрала на холодну пору, на вечірні виходи. Зацікавив він мене своєю пристрастю та загадковістю ❤️‍🔥