Наталія

Яка ж ти Sexy Mama без пудри?

Яка ж ти Sexy Mama без пудри?

Почнемо з головного! Моя косметичка може міститит мінімум декоративки, але в ній завжди буде туш, пудра та помада. Пудра мені потрібна для маскування та згладжування веснянок та пігментних плям. Проте мені ніколи не хотілося замазати всіх їх "в нуль". Ні, мені завжди хотілося природності, натуральності, ну і (це по замовчуванню) відсутності еффекту маски.

Перепробувала я просто безліч всього. The Balm Sexy Mama не стала моїм супер-пупер фаворитом, але вона достойний представник декоративної родини. Гарно матує. Моя комбі шкіра спокійно доживала до обіду без припудрювання носику)) На літо саме те, що лікар прописав. Не пилить, гарно набирається на пензлик. Колір translucent ніби натякає, що пудра прозора. Але все ж таки відтінок вона дає. Поки не було загару на обличі, тобто пізня весна і раннє літо, все було ок. Але от липень-серпень я вже нею не користувалася, бо трішки була помітна, вибілювала обличчя. І ще один нюанс: вона не маскує, вона ніби блюрить. Тобто пігменті пятна є, але їх не так помітно, лице живе і фініш такий оксамитовий. Ще одне важливе зауваження. Влітку я її носила просто поверх свого улюбленого SPF. Вони гарно дружили. Пудра не скатувалася, не окислялася, в пори не забивалася. Але улюбленицею вона не стала. Повторно, мабуть, не придбаю. Ну хіба не знайду свою улюбленицю на полицях магазинів.)

Яка ж ти Sexy Mama без пудри?
Яка ж ти Sexy Mama без пудри?