Вікторія М🌹

ANTI TOP 2023

ANTI TOP 2023

Засоби розчарування, деякі з них я так хотіла і покладала на них великі надії, проте маємо що маємо 🤷🏻‍♀️

Як я себе не вмовляла їх полюбити - не змогла

ANTI TOP 2023

💀 Шампунь для нормального та жирного волосся Level Keratin Therapy Кератинова терапія - промиває волосся так, що того ж дня воно починає виглядати несвіжим та брудним, хоча вказано, що для нормального та жирного типу
Взяла його, бо сподобався склад
Залишилось 1000 мл миючого засобу для підлоги

💀 Незмивний кондиціонер для волосся "Протеїновий лічі"Anwen- для рівного волосся повний провал, проте кудрявим дівчатам може сподобатися, бо що з ним робити, окрім кудрявого методу я не маю уявлення
На рівному волоссі дає ефект склеєного жорсткого волосся, складно потім розщесатись, хоча судячи по складу повинен дуже круто зволожувати

💀Міцелярна вода для обличчя 5 в 1Elen Cosmetics Total Care Micellar Water 5in1

Сушить шкіру та пече очі

💀 Гіалуроновий тонер для обличчя "I Love Aloe" Біокон - залишає липкість на обличчі, неприємне відчуття

💀Заспокійливий і зволожувальний гель з алое Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel - з втратою шаленої популярності втратив і якість, вже користуюсь лише для ніг, та все одно відчувається плівкою на шкірі і не дуже й то помітне обіцяне зволоження і заспокоєння

💀 Патчі для очей з морським колагеном

Mizon Collagen Eye Gel Patch - тяжкуваті, весь час сповзали і швидко висохли, що дивно, бо коробочку я завжди щільно закривала, але ефект від виз був непоганий, хоча який в цьому сенс, якщо їх тепер тільки викинути

💀 Олівець для губ Eveline Cosmetics Max Intense Colour - жахливий колір 17

https://club.makeup.com.ua/post/20507/

💀Сонцезахисний бальзам для губ ABOUT sun Sunscreen Active Protection Lip Balm SPF 40 - складно викрутити продукт, бо погана упаковка, складно наносити, а ще важче втриматися довго і не змити

💀Маска для губ Bioaqua з полуницею - полуницею і не пахне, запах якогось вазеліну, на губах тане, швидко зникає, не зволожує

+ за гарне пакування

Ось такий вийшов мій анти топ🌹