Lytvynenko

Олівець для брів Lamel | #402

Олівець для брів Lamel | #402

Готую брови до нового образу 😅 Давно хочу пофарбувати волосся у більш насичений відтінок, от-от це станеться, то і брови не повинні відставати)

Олівець для брів Lamel | #402
Олівець для брів Lamel | #402

Обрала відтінок #402 - графітовий. Не хотіла, аби мав рижину і був надто світлим. Цей підійшов ідеально. Холодний темно-коричневий, підійде для брюнеток, або буде гармонійно з темно-каштановим волоссям.

Олівець має щіточку, проте я не використовую її, так як не розтушовую лінії. Вона жорстка і особисто мені не дуже зручна за формою, надто довгі щетини.

Текстура грифеля мʼяка та досить жирненька. У складі бджолиний віск та вазелін. А отже, супер тоненько він не наноситься. Проте і не шкрябає шкіру.

Відповідно, точиться краще, якщо трохи потримати в холодильнику, щоб він не поплив.

Максимально тоненькі лінії зробити не вийде, як я уже зазначала. Я промальовую волоски, де є порожні місця. Графічні і чіткі брови не люблю, намагаюся залишити природними, проте додати контрасту.

Легко та швидко наноситься, без проблем змивається. Для новачків буде дуже простим у використанні.

Стійкість хороша, на моїй жирній шкірі не пливе за 10 годин "носіння"

Можу радити, особливо по такій приємній ціні 😌 А як вам візуально?