Фельд Маряна

#мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub

#мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub

Сьогодні отримала свій набір для тестування з фарбою L'Oréal Paris Excellence у відтінку 3U темний каштан і не могла дочекатись закінчення робочого дня, щоб відразу затестити. Хочу сказати, що на днях думала про те, щоб підстигтись і відпускати вже до свого природнього кольору, але всесвіт вирішив інакше😁
Почну з того, що останнім часом я фарбувалась різними фарбами переважно у каштаново-шоколадних відтінках, тому беручи участь у тестуванні вказала колір темний каштан. Фарбою Exellence користувалась вперше. Упаковка містила флакон із проявником, тюбик із фарбою, шампунь, маску, рукавички та інструкцію. Сам процес фарбування був досить зручним завдяки по перше, консистенції фарбувальної суміші, по друге, флакону із ковпачком-гребінцем, який, до речі, можна використовувати повторно. Все робила чітко по інструкції, як завжди) Після змивання фарби користувалась також шампунем і маскою із набору. Хочу зазначити ще, що фарба безаміачна, має приємний аромат, шкіру голови не подразнює і не пече.
А тепер про результат - колір вийшов трохи темніший, ніж у мене був зазвичай, але яскравий, насичений, виглядає природно. Волосся дуже шовковисте, м'яке та блискуче. Ну і має приємний аромат. Мені дууууже подобається. Сподіваюсь, колір протримається якнайдовше.
Загалом, моє враження від використання фарби L'Oréal Paris Excellence тільки позитивне. Не знаю, чому я не спробувала її раніше, але тепер однозначно буду користуватись.
Дякую MakeUp за такий крутий подарунок.
Фото До і Після фарбування додаю🙂

#мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub
#мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub
#мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub
#мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub
#мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub