Наталія

Purles: крем для повік "Досконалість"

Purles: крем для повік "Досконалість"

Вітаю! Кажуть, що краса у очах того, хто дивиться. А що ж робити з самими оченятами, тобто шкірою навколо? Правильно! Доглядати! Пошуки гарного крему - це завдання не з легких. Насамперед, має мати здоволожуючий, живильний та антиейдж вплив. Бути не за всі гроші світу та мати великий об'єм (для мене це важливо). Знайома косметологиня порекомендувала придивитися до французської іноваційної марки Purles. Я так і зробила і у мене в руках вже третій флакон крему для повік Purles DNA Protection Expert 145 Eye Cream Perfector.

Що обіцяє виробник (цитата з оф.сайту):

◣ Працює ефективніше за більшість засобів завдяки формулі з 3-ьома активними формами вітаміну С
◥ Пептиди – як альтернатива ретинолу, стимулюють синтез колагену та глибоко живлять шкіру
◤ Натуральні екстракти забезпечують якісний ліфтинг повік, покращують контури ока і зміцнюють стінки судин

А по факту можу зауважити, що справляється зі всіма поставленими цілями. Мімічні зморшки розгладжені, шкіра зволожена і ніби наповнена з середини. Звичайно глобальні сліди недосипу крем не усуне, але шкіра навколо очей все ж більш світліша: крем гарно бореться з темними колами. Нежирний, але і не флюїд, середньої консистенції, без активного запаху (щось ніжне невловиме є, але мені не заважає). Флакон з супер дозатором, але з жахливим оформленням: з часом літери облазять і гуляють по цілій пляшці. Я з тим постійно нервую, мию той флакон, але заради результату і далі користуюся. Ну і ще зауваження: саме цей 145 крем має термін придатності 3 місяці після відкриття.

Purles: крем для повік "Досконалість"
Purles: крем для повік "Досконалість"