Alina🍒

#мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub

#мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub

Дівчата, всім привіт!

Сьогодні ділюсь своїм досвідом з фарбою від L'Oreal Paris Excellence Universal Nudes у відтінку 1U - Універсальний чорний❤

Наповнення коробки с фарбою справило на мене дуже приємне враження, так як побачила для себе один цікавий девайс, з яким раніше не стикалась, але все по порядку⭐

В коробочці я знайшла: фарбу для волосся, окисник, мініатюру з шампунем, маску для молосся, пару рукавичок (неймовірної якості), насадку гребінець для зручного нанесення фарби, якщо у вас коротке чи середньої довжини волосся та детальну інструкцію до застосування✨

Власне сама процедура фарбування була досить звичною та легкою, дуже зручна тара, в якій було необхідно змішати всі склади, виконана я м'якого та якісного пластику та шалено зручна насадка-гребінець для рівномірного розподілення фарби на волоссі, від якої я просто в захваті!

Так як маю досить коротке волосся, то цей міні-гребічник допоміг швидко впоратись з нанесенням фарби розподіляючи її рівномірно по всій довжині🙂

Також додаю трошки фото з процесом замішування фарби та самої тари⭐

Після того, як я витримала фарбу на волоссі, я прийнялась її змивати, та одразу відмітила неймовірну м'якість волосся навіть до того, як почала наносити шампунь та маску, бо зазвичай моє волоссся було дуже жорстким🙄

Залишки змились легко та досить швидко з мого волосся, вода досить швидко ставала прозорою, тому я не мусила, як завжди вимиватись по 30 хвилин😅

Далі я нанесла шампунь з легким приємний ароматом, мініатюрки якого мені вистачило повністю на два промивання волосся, далі я нанесла маску, яка також була в комплекті, вона була дуже густа та приємна на дотик з аналогічним до шампуню ароматом (об'єм пляшечкии з маскою дуже порадував, так як маски залишилось навіть з перебором)😊

Завершивши всі змивні процедури та після нанесення незмивного кремчику для волосся від About, я була приємно вражена станом, шовковистістю свого волосся після фарбування😍

До речі, величезний плюс, що навіть попадаючи на шкіру, фарбу дууже легко змити звичайним спонжиком з теплою водою, а враховуючи як я завжди вимазуюсь ЧОРНОЮ фарбою, то це неабияка перевага для даного продукту😅

І звісно, до вашої уваги невеличке перевтілення, яке по довжині волосся помітно не дуже, так як я фарбую в основному корені, які швидко вимиваються і відростають, але ця фарба однозначно заслуговує на вашу увагу!

Волосся гладеньке, легко владається та сяє🥰

До-Після фото без участі фенів та праски для випрямлення волосся, фото коренів НЕ пофарбованого волосся, та фото після вранішнього його випрямлення🙂

Дякую всім за увагу🤍