Alina🍒

LN Pro Glow Cream Highlighter

LN Pro Glow Cream Highlighter

Привіт, дівчата🤍

Сьогодні ділюсь своїми думками щодо кремового хайлайтеру від бренду LN Pro💫

Обрала для себе у відтінку 102🔥

LN Pro Glow Cream Highlighter

Хайлайтер доволі мініатюрний, знаходиться в якісній пластиковій прозорій тарі, з червоним брендованим написом.

Виглядає максимально люксово і мабуть, це найгарніша баночка серед моєї декоративки🤤

Та все ж маю невеличке зауваження🤷🏻‍♀️ Користуюсь я ним близько місяця майже кожного дня і думала що настільки щільна кришечка трохи розійдеться, але аби його відкрити, особисто мені доводиться докладати зусиль☹️

Доречі, хто має такий, поділіться своїм досвідом, будь ласка, чи це тільки мені так тяжко його відкрити?😅

Вага продукту - 2.5 г., але завдяки тому, що він має кремову текстуру, його розхід мінімальний.

При нанесенні відчувається дуже ніжно, наносити та розтушовувати зручно як пальчиком, так і вологим спонжем.

Хайлайтер доволі легко нашаровується, виглядає максимально природньо та має вологий фініш💫

Якщо порівнювати кремовий хайлайтер з сухим продуктом, то в другому випадку він більш пігментований та дає яскравіше сяяння, тож можливо, що чиїсь ваги переважать в бік сухого продукту)

Я ж однаково полюбляю, що вологі, що сухі текстури у хайлайтерів💫

Щодо складових, то я була приємно здивована, що всі зазначені компоненти виявились безпечними)

Звісно додаю скрін з детальним розбором🌿

Цей хайлайтер зайняв своє почесне місце у моїй косметичці, починаючи від естетичного задоволення при використанні і до його основних характеристик.

Щодо бренду LN Pro, я можна сказати тільки починаю з ним знайомитись, але вже маю як мінімум першого улюбленця😊

Діліться своїми враженнями про бренд, підказуйте, що варто придбати, та звісно розповідайте про ваші враження від хайлайтеру, якщо також ним користувались😌

Дякую за увагу🥰