Alina🍒

Блиск-плампер від Catrice - Plump it up lip booster

Блиск-плампер від Catrice - Plump it up lip booster

Всім привіт🩵

Сьогодні хочу поділитись своїми враженнями від використання блиску-пламперу від Catrice.

Так як я полюбляю подібного роду "спецефекти" на губах, коли я побачила цей блиск і саме в цьому відтінку, я подумала "Крихітко, у моїй косметичці для тебе вже давно заготовлене місце😁"

Блиск-плампер від Catrice - Plump it up lip booster

Дизайн має максимально простий, сама тара з міцного якісного пластику.

Щодо аплікатора, то він доволі великий та пружний, дуже якісний на дотик при нанесенні + сама пляшечка має ну дуже крутий стопер, який знімає надлишки продукту та на виході маємо саме ту кількість, яка необхідна для нанесення😍

Блиск має доволі густу консистенцію, навіть дещо тягучу, але при цьому ніжну та приємну до вуст)

Пахне плампер ментолом та ягідними цукерками, дуже смачний і легкий аромат, зовсім не приторний🍓

Залишає на губах цукерковий глянцевий відтінок рожевого з червоним прозорим підтоном, який робить губи ну дуже соковитими🫦

Блиск на вустах відчувається дуже приємно, не обтяжує та не створює дискомфорту)

Через ментол у складі, після нанесення відчувається холодок на губах, не печіння, а дуже делікатний ефект свіжості, від якого я просто кайфую + губи стають соковитіше та трошки наливаються🫦

На додачу, блиск чудово зволожує губи💧

Складові продукту мене приємно здивували, тож гортайте карусель😌

Використовуючи цей блиск вже довгостроково, я зовсім не знайшла жодних недоліків)

Бюджетний, з приємною палітрою кольорів, дуже економний у використанні, з ефектом льодяних ментолових вуст, для тих хто полюбляє такі спецефекти + неймовірно соковитий вигляд на губах😍

Обов'язково поповню свою колекцію іншими відтінками і дуже раджу спробувати😏

А ви поки розповідайте в коментарях, як ставитесь до таких продуктів та які ваші улюбленці?🫦

Дякую кожній за увагу🩵