DARIIAKOVACH

Розпаковка подарунку від aesthetic girl of makeupclub

Розпаковка подарунку від aesthetic girl of makeupclub

Хочу подякувати мейкап за відзнаку, за звання, за можливість розвиватись

І звичайно ж за подарунок,мені дуже приємно

Я вже не перша ділюсь вмістом подарунку

Але з мого ракурсу ви ще не бачили)

По-перше, нарешті подарунок має і мій чоловік) У вигляді гелю для душу. Враховуючи,що в моєму званні aesthetic girl чоловік також має свою долю) він точно заслужив

Гель для душу, чоловічий і за виглядом, і за ароматом

Я ніколи не зустрічалась з цим брендом, також такі аромати мені не близькі,бо вони східні,а нічого східного я не мала в житті. Та аромат для мене цікавий. Глибокий і важкий Не знаю чи такий же аромат мають парфуми цієї ж серії, але ноти (троянда, ладан, агар)

Аромат суто чоловічий, як на мене. Адже я не уявляю подібного аромату на собі.

Гель родом і виготовлений у Франції

Консистенція рідка і легко піниста,та при цьому супер «пухнастої» піни я не помітила

Саме упакування просто естетичне задовлення, глибокий коричневий з елементами золота, надійно і щільно закривається. Мінімалістично і стильно

Непоганий склад як для гелю, у якому ставлять акцент на аромат.

Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Parfum (Fragrance), Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol,

Citric Acid, Benzyl Salicylate,

Coumarin, Citronellol

Тож мені сподобався, в коментарях напишу згодом, як чоловіку)

Зацікавив мене і тепер я тримаю мініатюру в руках. Але я розчарована?

Я люблю цитрусові і деревинні аромати. А тут гурманські, фруктові, та ще і ваніль в кінцевій ноті🙀 а її я не люблю

Як звучить Her на моїх струнах?

По-перше, клавішах, Дарія. Ти володієш фортепіано, а не струнними інструментами.

По-друге, розглянемо ноти?

Отже початкові ноти,такі як я люблю їсти🤭 але чи сподобається їх звучання?

Ожина, Полуниця

Нота серця: Жасмин

Кінцева нота:Амбра, Ваніль, Сандал

Мої враження і відчуття

Парфум задушив мене тією ваніллю, я чесно намагалась відчути ще щось окрім неї, та лиш ваніль. Так я відчуваю солодкість ожини і полуниці. Та жасмин,амбра, ваніль... їх я відчуваю куди більше. Що робить аромат надважким для мене і задушливим

Хоча перші хвилини мені сподобались, адже я відчула легкість і солодкі ноти, та все притисли останні найважчі для мене ноти

Тому цей аромат точно лиш на холод і точно не на кожен день. Це абсолютно не моє і я рада, що спершу їх спробувала

Бо мою увагу привернув флакон,я хотіла їх спробувати. Але, на жаль. Тож свій парфум я ще шукатиму)

А от з серією Talika я знайомитимусь і знайомитиму вас окремо

Тут ензимна маска, bubble маска (таку вперше бачу вживу) і патчі під очі

Потрібен час, це буде перше знайомство і я вже заінтригована

Обіймаю 💌