𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Двофазний спрей-есенція для відновлення пошкодженого волосся.

Двофазний спрей-есенція для відновлення пошкодженого волосся.
Двофазний спрей-есенція для відновлення пошкодженого волосся.
Двофазний спрей-есенція для відновлення пошкодженого волосся.

Маю пошкоджене волосся, тому посилено за ним доглядаю і різні незмивні засоби - невід'ємний етап цього складного процесу.

Двофазний спрей-есенція від Welcos один із помічників.

Виробник: Південна Корея

Об'єм: 250 мл.

Призначення: для пошкодженого волосся.

Засіб в пластиковому флаконі, складається з двох рідин голубого та білого кольору. При змішуванні обох фаз субстанція трохи мутнішає.

Розпилювач тут гарний, добре і дуже мілко розсіює.

Аромат приємний, з вираженими цитрусовими нотками, на волоссі відчувається досить довго. В складі є олії лимона і апельсину, тому мабуть вони і утворюють таку соковиту цитрусову віддушку.

Спрей я розпилюю після миття голови на вологе волосся перед сушкою феном. Розподіляю по пошкодженій довжині, не чіпаючи корені.

За допомогою цього двофазника прядки швидко росплутуються і легше розчісуються.

Спрей-есенція має чудові доглядові властивості: зволожує, прибирає зайву пухнастість, надає гладкість і шовковистість, а також наповнює сяйвом. Волосся після нього більш слухняне, розгладжене, приємне на дотик, і розсипчасте. По відчуттям спрей неначе утворює обволікаючу плівочку на волоссі, але не викликає ніяких негативних вражень, не обтяжує, не склеює, не провокує електризацію.

Також, за потреби, спрей можна наносити і на сухе волосся, він швидко поглинається, не утворює липкості, не робить волосся жирним, чи брудним.

Його склад насичений корисними компонентами: містить рослинні екстракти і олії.

Доречі, хотілося б відмітити, що краще його розпилювати не на голій підлозі. Якщо це буде плитка, ламінат, паркет, або лінолеум, то при осіданні на їх поверхню утворюється слизька плівка, на яку наступивши, можна з легкістю підсковзнутися.

Спрей-есенція не робить якогось супер дива, але непогано доглядає за пошкодженим волоссям. Ефект після використання мені подобається, особливо гладкість і блиск.

На одне використання мені достатньо 3-4 розпилень, витрачається він економно і такого флакону вистачить надовго.

Двофазний спрей-есенція для відновлення пошкодженого волосся.
Двофазний спрей-есенція для відновлення пошкодженого волосся.