Вікторія М🌹

Бальзам для губ УЛЬТРА-зволожуючий???

Бальзам для губ УЛЬТРА-зволожуючий???

Зовсім за була про Topicrem Ultra-Moisturizing Lip Balm та не додала його до свого анти топу https://club.makeup.com.ua/post/26096/

А все через те, що ним гралась кішка і благонадійно закотила його під ліжко

Та це і не дивно, що я його не шукала, поки не прибирала і раптово не знайшла

Бальзам для губ УЛЬТРА-зволожуючий???

Опис
Цей бальзам для губ забезпечує розкішний зволожувальний догляд за шкірою, повертаючи їй еластичність і відчуття максимального комфорту. Він незамінний в холодну пору року для рятувального лікування і відновлення - високоефективна формула активізує регенерацію клітин, уражених під впливом зовнішніх подразників.
Повітряна текстура Ultra-Moisturizing Lip Balm і чудовий ванільний аромат забезпечують догляд за губами на більш високому рівні!

Вони не збрехали
Лише щодо запаху - це єдиний плюс - приємний аромат ванілі
Але! Вони серйозно? За цим описом це не бальзам, а скарб
Єдине що має робити бальзам для губ стовідсотково - зволоження, та і з цим єдиним засіб не справляється!
Цікаво чому?
Можливо через мінеральну олію першою в складі?
Склад:
PARAFFINUM LIQUIDUM (MINERAL OIL), CETYL PALMITATE, OZOKERITE, PARAFFIN, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER (BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA BUTTER) EXTRACT), ISOPROPYL MYRISTATE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, TOCOPHERYL ACETATE, BHT, ETHYL VANILLIN

Дякую хоч олію ши поклали, щоб не було так сумно🤦🏻‍♀️

Дуже дуже складно намазати губи, наче бальзам сухий і щоб щось було на губах треба постаратися і нашаровувати
Далі я відчуваю плівку на вустах, ніби щось їх стягує і хочеться чи то затерти це чи більше зволожити
Та навіть якщо його не змити одразу, то він і сам скоро десь зникає
Чи буду його викидати? Напевно що ні, спробую використовувати для ліктів та сухих ділянок стоп