alena.rosee

#мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub

#мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub

Тестую відтінок 8U і порівнюю з 8.13 класичної Excellence 💛

🎁 Враження від подарунку писала тут : https://club.makeup.com.ua/looks/26127/

🤩

З фарбами Лореаль я знайома давно , периодично купляю собі класичний excellence у відтінку 8.13, він ідеальний для мене тому що вигладає як мій рідний колір волосся , але трошки краще )))

Із нюда я пробувала відтінок 9, він був досить приємний нейтральний та трошки світліший чим я думала ))

Фарба має в складі :

  • Окислювач
  • крем фарбу
  • шампунь
  • маску для волосся
  • перчатки
  • насадка для фарбування

Так я фарбую волосся сама , а я ще той Едвард, бо навчилась і робити собі меліровку, і балаяж, і навіть стрижку каскад 🤭 авжеж приємніше і простіше в салоні , але іноді бувають моменти коли сама собі стиліст і парикмахер 😁 то змішую фарбу в пластиковїй мисочці і наношу пензлем .

Нанесення на всю довжину приблизно 10-15 хвилин , потім ще 25-30 хвилин тримаю фарбу.

Вимивається суміш легко, хвилин 5 десь під проточною водою , далі наношу шампунь (який мені дуже подобається ) та маску на 3 хвилини із набора.

Однієї пачки фарби ідеально вистачає на довжину нижче лопаток, фарба не тече, не густа, наноситься просто.

До:

1 фото

до фарбування в мене були залишки минулого фарбування (я довго не фарбувала волосся , тільки тонуючими засобами)

Після:

на фото волосся просто висушене феном з термозахистом Kerastase resistavce extentioniste thermique 💚

То ж колір рівно такий як на упаковці , це русий з теплим підтоном , корені стали рижуваті, але в мене така пігментація волосся і це нормально , тобто колір реально без сюрпризів. І навіть додав яскравості в світкові дні 🤩

Фото 2 -3 - денне яскраве світло

Фото 4 - денне світло в тіні

Волосся мяке, рівне (хоча я ще не вирівнювала), доглянуте.

Думаю через тиждень знову пофарбуватись щоб вирівняти тон 💛

Різниця з 8.13 є, той відтінок темніше та більш русявий , цей 8U світліше та більш з рудим підтоном.

Всіх вітаю з наступаючим Новим Роком !! 🎄

Нехай Новий рік принесе нам всім Щастя 💛

Дякую редакції Мейкап , Дякую Дівчатам з Клубу , Дякую Брендам - завдяки вам цей рік наповнений бьюті радощами , гарним спілкуванням та косметичними сюрпризами 💕

😘