SomovaFM

Dragon makeup

Dragon makeup
Dragon makeup
Dragon makeup

Карина Швець люб'язно запросила мене на свою вечірку на честь її Дня народження 🙌

Тому спершу хочу привітати красуню з її днем🎁 Бажаю тобі залишатись таким же світлим промінчиком та гарною квіточкою. Здійсненню твоїх завітних мрій та досягнення поставлених цілей, аби ставити та покоряти нові вершини💋 Шлю міцні обійми 💌

Для себе вирішила обрати незвичний для мене образ. По перше губи намальовані у стилі Братс для мене вже диковинка, виходити за контур нехай навіть трохи і яскрава червона помада. Очі також вирішила намалювати в символічних кольорах прийдешнего року Зеленого дракону🐉:

❤️ Вогняний червоний - символізую любов, вдачу та пристрасть;

💚Зелений - колір сутності Дракона, символізує силу, спокій та саме життя.

Сьогодні 31 грудня, тому вечірка до Дня народження по троху перетече у святкування Нового Року 🐉

Бажаю всім нам світлого та мирного неба 🙌 Нехай 2024 буде в мільйон разів кращим за попередні роки і обов'язково ПЕРЕМОЖНИМ для нас всіх🍾

Для макіяжу використала:

  • Тіні з палетки FANTY CHIC, які вимальовувала тоненьким пензликом
  • Туш Maybelline Colossal Curl Bounce - вона дуже рясно мастить вії, як раз те що треба мені під образ.
  • Рум'яна від LAMEL у 403 відтінку
  • Хайлайтером від O’BAYS
  • Червону помаду, яка символічно підходить під настрій по своєму дизайну - https://club.makeup.com.ua/post/12172/
  • І вперше використала мильце для брів, бо для повноцінного образу мені необхідні були саме підняті бровинки.