🪽Kate Rina🪽

Montblanc Explorer парфумована вода

Montblanc Explorer парфумована вода

1 січня 17 років назад я познайомилась зі своїм чоловіком ( час ти куди так біжиш ?). Вдячна йому, що колись ми зустрілись , він не тільки мій коханець і друг , він ще мій вчитель по життю ! Мій чоловік навчав мене долати страхи , катанню на ковзанах , лижах , на криші ліфта , різноматні тролеї , політ на вертольоті... цей екстремальний список ще доповнюється . Він моя надійна опора і я знаю як бути слабкою дівчинкою ! З ним я відчула щастя материнства , побачила більше 15 країн . І якщо ми колись один одного не прибʼємо то цей список доповню 🤣

Montblanc Explorer парфумована вода

На подарунок я вибрала Montblanc Explorer парфумована вода:

Верхні ноти у виконанні бергамоту, мускатної шавлії і рожевого перцю – поєднання свіжості, пряності й терпкості. Вони створюють загадковий початок, що надихає.

Середні ноти – шкіра і таїтянський ветивер – бентежливі, дурманні, запаморочливі й незвичайні.

Базові ноти утворюють стійкий шлейф з акігалавуду, амброксану, какао і пачулів з Індонезії.

Такий дорогий , сексуальний чоловічий аромат на холодну пору року . Стійкий , чудово пасує під класичний стиль . Глибокий деревно-фужерний аромат захований у розкішний циліндричний флакон у шкіряному чохлі. Фірмова емблема у вигляді зірки прикріплена до кожного примірника вручну