wowmom

#мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub

#мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub
#мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub

Привіт, красуні!

За новими правилами конкурсу, минулий пост про фарбуванням з L'Oréal Excellence Universal Nudes доводиться "перезаливати", тож трохи вибачаюсь за повторну інформацію. Тем не менш, це чудовий привід нагадати вам, наскільки гарна ця фарба, і показати результат на своєму волосі

Отже, я для себе обрала віддінок 8U світло-русявий, і, забігаючи наперед скажу, що він мене не розчарував.

#мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub

Також, окремо хочу подякувати організаторам тестування за такий фантастичний бокс, в якому було дві фарби, чудове дзеркальце, і вишенька на торті, оригінальна розчіска Tangle Teezer.

Вона дуже зручна, компактна, і неймовірно красива.
Абсолютно не дере волосся.
Ношу її з собою в сумочці, і натішитися не можу

Дзеркало також дуже сподобалося. По фарбуванні, воно мені, правда, не знадобилося, але в "хазяйстві" йому призначення я знайшла. Да і взагалі, дзеркало - це завжди корисна річ.

В комплекті йде фарбник та окисник, які потрібно змішати між собою, рукавички, шампунь і бальзам.

До речі, бальзами Лореаль, які кладуть в фарби, дуже класні і їх вистачає на декілька разів.

Для нанесення, виробник придумав класну насадку-гребінець, якою зручно фарбування корені.

Корені в мене зараз на 7 рівні глибини то тону, по всій довжині 8 рівень, і деякі вісвітлені прядки, які я б хотіла зрівняти.

Фарба має приємний аромат, та класну консистенцію, тому наноситься вона прекрасно.

Перші десять хвилин після нанесення, шкіру голови трошки пощіпує.

А ось і результат.

Як бачите, фарба чудово вирівняла загальний тон, і волосся виглядає дуже натурально.

Корені, звичайно, тепліші, за загальне полотно, але цього і слідувало очікувати.

На дотик, пасма м'які, тому можу сказати, що мені фарба нічого не пересушила.

Фарбування з L'Oreal Paris Excellence Universal Nudes мені сподобалося, і рада можливості протестувати цю чудову фарбу.

Дякую за увагу 😘