Missis Wide

Крем для рук і тіла Shik NECTAR Yogurt touch Екстракт хурми та гідролізат насіння чіа

Крем для рук і тіла Shik NECTAR Yogurt touch Екстракт хурми та гідролізат насіння чіа

Маю дурнувати звичку, вийти з дому і не взяти крем для рук або ж бальзам для губ. Цього разу забула про крем для рук і мусила придбати, як то кажуть перший-ліпший. Була я в супермаркеті і нічого ліпшого, як крем від Shik не знайшла, а зацікавив крем тим, що на пакуванні була зображена хурма. Я дуже люблю цей фрукт. Та ще й ціна була смішна. "Якщо не сподобається, то викину чи п"ятки буду мастити" - подумала я.

Крем для рук і тіла Shik NECTAR Yogurt touch Екстракт хурми �та гідролізат насіння чіа
Крем для рук і тіла Shik NECTAR Yogurt touch Екстракт хурми та гідролізат насіння чіа

Я навіть не читала обіцянки виробника. А на тубі взагалі зазначено, що крем має приємний аромат (шкода, що не хурми))), оксамитову текстуру, швидко вбирається і не залишає липкості. Сприяє миттєвому пом"якшенню, надає шкірі ніжність і шовковистість. І це дійсно так. Досить часто, навіть після використання кремів досить популярних виробників і за високу вартість, виникає бажання піти і вимити руки до скрипу.

А в мене досить часто виникає звортній ефект, руки стають сухі, виникає алергія. Чому ж ти користуєшся всім підряд (цікавлять багато людей)? Алергологи не можуть виявити на що саме в мене алергія(

Крем від української компаніїї "Слобожанський миловар" мені підійшов на всі 100%, в складі є не тільки екстракт хурми і гідролізат насіння чіа, а ще й екстракт йогурта.

Тому я можу тільки від душі порекомендувати його.

Чи придбаю я ще данний продукт? Звичайно, хоча в мене в запасах повно кремів для рук))))

Missis Wide
1
Підписники
0