Fraulein

Олівці для губ Glambee

Олівці для губ Glambee

Перш за все, хочу привітати всіх з Новим 2024 роком, побажати миру, щастя, любові та злагоди♥️

Ці олівці створили справжній "бум" у соцмережах, всі активно шукали олівець заповітного 110 відтінку. А я довго шукала саме 108

Сьогодні хочу показати вам огляд відразу 6 відтінків: 104, 108, 110, 111, 112 та 113.

Ціна на них дуже бюджетна, кольорова гама досить цікава, нюдова, тож я теж вирішила їх спробувати.

Відтінки універсальні, підійдуть більшості жінок.

Легко наносяться, добре тушуються. Легко змиваються міцеллярною водою. Без проблем заточуються. Зручно, що є точилка на самій кришечці. Можна сміливо брати з собою у сумочку аби протоягом дня поновлювати покриття.

Адже стійкість у них середня. Витримають лише декілька годин, а ось перекус не переживуть.

Також мені здалося, що вони підсують губи. Тож наношу лише на добре зволожені попередньо губи. Бо в зворотньому випадку, він підкреслить усі шелушіння та сухість.

Досить насичений, коричневий з червоним підтоном.

Ідеальний повсякденний відтінок, рожево-коричневий. Не надто насичений.

Коричневий нюд, підійде більшості. У складочках при нашаруванні може ставати брудним.

Це мій улюблений відтінок, ніжний, рожево-пудровий. Як мій відтінок губ, тільки краще. Взяла відразу два про запас)

Красивий повсякденний колір. На засмаглій шкірі виглядають нюдом, а на білосніжках буде темнуватий.

Коричневий, навіть трохи оливковий, робить зуби білішими. Здалося, що унього інша текстура, він не матовий, а сатиновий, трохи блищить після висихання.

Всім гарного вдня та лише гарних новин, бережіть себе!♥️