wowmom

"It's a perfect red, dear!", або той самий віддінок червоного, якому немає аналогів для мене

"It's a perfect red, dear!", або той самий віддінок червоного, якому немає аналогів для мене
"It's a perfect red, dear!", або той самий віддінок червоного, якому немає аналогів для мене

Привіт, красуні!

Цей день настав:-)
День, коли я вирішила показати свою найкрасивішу, найпігментованішу, найкомпліментарнішу червону помаду.
Кожного разу, коли я нею нафарбована, мене обов'язково питають, що це на губах. Але мене це абсолютно не дивує, адже схожого віддінка я не бачила в жодному бренді.


І щоб ви розуміли, це була моя перша червона рідка матова помада, яку я повторюю втретє! Втретє, Карл!
З врахуванням того, що в моїй колекції більше 10 червоних помад, я сміливо кажу, що ця - найкраща.

"It's a perfect red, dear!", або той самий віддінок червоного, якому немає аналогів для мене

В лінійці помад Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick, дуже багато фантастично крутих віддінків, але окремий допис "зізнання в коханні" я присвячую віддінку 06.

Коли дивишся на тюбик помади, здається, що це ніякий не червоний колір, а щось типу малинового, але в цьому і сенс.
Це такий холодний віддінок, який робить посмішку білосніжною, проте він не такий темний, порівнюючи з класичним червоним кольором, до якого ми звикли.

Аплікатор зручний, і ним можна намалювати чіткий контур, проте помада настільки пігментована, що не прощає помилок. Я рекомендую наносити її разом з контурним олівцем, і дуже дуже тоненьким шаром, бо головне правило для Golden Rose Longstay Liquid Matte - "чим менше, тим краще".

Так, це не найпростіша помада в використанні, але повірте, всі "танці з бубнами" цього варті.

При нанесенні, вона перші декілька хвилин виглядає глянцевою, і в цей момент я не раджу розмовляти, та взагалі рухати губами. Треба дочекатися, поки помада застигне і стане повністю матовою.
Вона залишає дуже красивий бархатистий фініш.


Ну ви тільки подивіться на цей віддінок....це ж фантастично.

Вона не тріскається під час носіння, майже не сушить губи (при умові правильної підготовки), і дуже довго тримається! Але!
Ні в якому разі, я не раджу їсти, коли на вас ця помада, адже тут такий шалений пігмент, який при будь-якому контакті з жирною їжею, одразу змазується, тому стати схожим на Джокера - раз плюнути.

Це та помада, з якою ви можете дозволити собі тільки попити водички (або щось трошечки міцніше:-))

Та і взагалі, з будь-якою червоною помадою, їсти не треба (звичайно, якщо це не Maybelline SuperStay Matte або Vinyl Ink).

Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick у 06 віддінку - це та помада, з якою ви будете себе відчувати королевою. Вона виглядає набагато дорожче своєї вартості. Скільки б я не шукала схожого віддінка серед інших помад, нічого подібного я не зустрічала.

Для мене це той самий Perfect Red, який обов'язково повинен бути в косметичці.

Дякую за увагу 😘