wowmom

Легендарний хайлайтер, з якого і почалася моя любов до хайлайтерів.

Легендарний хайлайтер, з якого і почалася моя любов до хайлайтерів.
Легендарний хайлайтер, з якого і почалася моя любов до хайлайтерів.

Привіт, красуні!

Погодьтеся зі мною, що зараз якимсь хорошим хайлайтером вже нікого не здивуєш. Навіть в бюджетному/масс-маркет сегменті можна знайти красиві люмінайзери на будь-який смак. Холодні, теплі, рожеві, з блискітками, або без - обирате, що вашій душі буде завгодно.

Проте були часи, коли знайти класний хайлайтер, була ще та задачка, і замість нього, що я тільки не мазала на обличчя:-) В основному то були якісь сяючі тіні.

А потім з'явився він - хайлайтер Mary-Lou Manizer, про який говорили всі блогери на ютубі, і автоматично цей засіб став найбажанішою покупкою.
Та ціна кусалася.

І скільки б я не купувала бюджетних хайлайтерів, все одно я мріяла про Mary Lou.

Чотири роки тому, він не нарешті з'явився в мене, і я досі не можу з ним розлучитися, бо він прекрасний в усіх сенсах.

Легендарний хайлайтер, з якого і почалася моя любов до хайлайтерів.

В складі немає тальку, і саме тому хайлайтер має дуже класну шавковисту текстуру.

Вага - 9.6 грамів. Вистачає на довго, бо були часи, коли він мені набридав, та все одно, я до нього поверталася.

Чому? Тому що я обожнюю цю милу упаковку, і обожнюю той делікатний ефект на шкірі, який виглядає дуже вишукано.

Ні, мені також подобаються хайлайтери, які сяють, що видно з космосу, і я абсолютно не проти блискіток, але для макіяжу, без яскравих акцентів, Mary Lou - ідеальний.

Хайлайтер приємний і м'який на дотик, але коли він починає закінчуватися (тобто ви вже в ньому протерли діру), він крошиться.
Саме з цієї причини, я його спресувала заново, за допомогою спирту, і продовжую ним користуватися, хоч і залишилося в мене його зовсім трошки.
До речі, на якість нова пресовка ніяк не вплинула.

В залежності від того, який ви оберете пензель для нанесення, такий ефект ви і отримаєте на шкірі.
М'який пензель нанесе хайлайтер більш вуально, в той час, як жорсткіший інструмент (синтетика або натуральна коза), додадуть помітного яскравого відблиску.

В будь-якому випадку, Мері Лу буде виглядати гарно. Хайлайтер майже не підкреслює текстуру шкіри (наскільки це можливо для сухого продукту).
Але! Майте на увазі, що якщо у вас білосніжна шкіра, віддінок може вам не підійти, бо буде помітна золотиста база.

Для мене ж він ідеальний.

На цьому фото, камера піймала відблиск при сонячному світлі. Як бачите, ніякого "бабам", все дуже делікатно, наче шкіра сяє середини. Мені дуже подобається.

І хоч в моїй колекції є набагато яскравіші варіанти, але theBalm Mary-Lou Manizer я люблю ніжною любов'ю, і якщо чесно, я б навіть повторила покупку, бо це дійсно якісний хайлайтер.

Дякую за увагу 😘