𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Lamel VS Ln pro: порівняння стійких гелевих олівців Kajal у відтінку Brown

Lamel VS Ln pro: порівняння стійких гелевих олівців Kajal у відтінку Brown
Lamel VS Ln pro: порівняння стійких гелевих олівців Kajal у відтінку Brown
Lamel VS Ln pro: порівняння стійких гелевих олівців Kajal у відтінку Brown
Lamel VS Ln pro: порівняння стійких гелевих олівців Kajal у відтінку Brown

Вітаю!
Зараз жоден мій макіяж не обходиться без олівчиків Kajal. Я обов'язково промальовую ним міжвійку, іноді наношу на водну лінію нижніх повік, а також мені подобається за його допомогою робити розтушовану стрілку, щоб димкою (не як на фото). Звичайні стрілки малюю не дуже часто, надаючи перевагу макіяжу в стилі smokey eyes.

Lamel VS Ln pro: порівняння стійких гелевих олівців Kajal у відтінку Brown

Перші олівці Kajal у мене були від Ln pro. Спочатку я купила чорний і коричневий. Рука частіше тягнеться до Brown, бо дуже гарний в нього колір. При нанесенні, якщо його не розтушовувати, то він виглядає дуже темним, трохи не дотягуючи до Black, але відтінок м'якший і при розтушовці дає ну дуже красивий колір.

Згодом мені захотілося спробувати Kajal і від Lamel. Вирішила взяти теж коричневий під номером 402, бо він більше у мене ходовий.
Мені подобається оформлення цих олівчиків у білому кольорі.
Перше, на що я звернула увагу, то це різниця в кольорі. По грифелям можно побачити, що у Lamel він світліший. Але, якщо більше нашарувати, то відтінок буде такий же як і у Ln pro.

Олівець від Lamel в дереві, по суті ідентичний в середині, (як і у Ln pro) матеріал такого ж чорного кольору.
Грифель в міру м'який, текстура у них однакова, жирненька, стрижень з легкістю ковзає, малює щільним і рівномірним шаром.
В принципі, вони по характеристакам ну дуже схожі між собою, різниця тільки візуально у відтінку на мою думку.

У обох олівчиків шикарна пігментація, кольори насичені і глибокі.
Обоє олівчиків плавно і м'яко наносяться, лягають щільно з першого разу. І Lamel і Ln pro однаково застигають в своєму проміжковому часі, а це приблизно секунд 10. Тому після нанесення бажано одразу розтушовувати, якщо це потрібно. Тушуються обидва гарно, завдяки гелевій текстурі легко розтягуються. При розтушовці звісно колір стає більш м'яким і трохи світлішим.
Якщо, наприклад, я наношу на міжвійку Kajal від Ln pro, то він взагалі виглядає як чорний, Lamel в цій зоні приблизно також. Якщо одразу не закривати очі, то олівець не відпечатується, краще трохи почекати поки він застигне.

При розтушовці на повіках утворюється дуже красивий темно-коричневий колір.
Малюючи стрілки без розтушовки я використовую спеціальний тонкий пензлик, бо кайалом провести дуже тоненькі лінії складно. Навіть якщо його гостро підточити, то грифель швидко тає і затупляється із-за своєї текстури.

Олівці не крошаться, легко стругаються.

З цими олівчиками дуже легко працювати, я навіть скажу більше - це справжнє задоволення!
Якість у обох супер! Вони мають заздрізну стійкість, тримаються весь день і не подражнюють слизисту.

Міцелярною водою видаляються без проблем.

У Ln pro мені більше сподобався темніший коричневий колір, але і у Lamel він теж чудовий, тут вже на особистий смак. Я повністю ними задоволена, буду продовжувати і надалі знайомитися з іншими відтінками.

Ps: На очах олівчик від Lamel і моя улюблена тушь від Maybelline у відтінку Burgundy brown 🤎