olenamoli

Як очистити комір куртки від тонального?

Як очистити комір куртки від тонального?

Темна куртка + високий комір + тональний = необхідність періодично очищувати комір.

Наче і тональний у мене гарний та стійкий. Але на підборідді під впливом тепла трохи пливе.

Лайфхак 1
На просторах інтернета вичитала, що швидко та ефективно очищається комір за допомогою серветок для зняття косметики. Звичайні вологі серветки не підходять, я перевіряла.

Лайфхак 2
Очищуємо куртку, як і нашу шкіру, міцелярною водою.

Який з цих способів швидший, ефективніший, вигідніший?

Серветки купила найдешевші, які знайшла в магазині, за 22,99 грн. Міцелярка в мене була від Eveline.

Отже, одну ногу бриємо звичайною бритвою, а на іншу наносимо... Ой-ой, це не туди🤭 це перевірка, чи є мої ровесниці, хто пам'ятає рекламу😉
Одну половинку коміра очищую косметичною серветкою, іншу ватним диском з міцеляркою.

Результат однаковісенький! Тональний однаково гарно та швидко в кілька рухів відчищається як серветкою, так і міцеляркою.

Розумієте, про що я? Якщо ви купуєте собі серветки для зняття макіяжу, то можете виділити одну на комір. Але спеціально купляти їх не обов'язково. Міцелярна вода майже в кожної є, і вона чудово впорається з забрудненням на комірі.

А якщо у вас немає ані серветок, ані міцелярної води, то вигідніше все ж таки купити міцелярку. Додала найдешевші варіанти, який знайшла на Makeup, щоб не шкода було використати на комір😉

До речі, спробувала цими салфетками зняти макіяж. Ну як, макіяж - тільки тональний та туш на мені були.

Тональний знявся нормально, але пояало трохи пекти шкіру, одразу вмилася. Туш майже вся залишилася на віях, салфетка наче недостатньо просочена, щоб з нею впоратися.

Роблю висновок, що тільки на очищення коміра ці салфетки і згодяться🤷‍♀️