molena

Шикарні вії - це до Panorama

Шикарні вії - це до Panorama

Добряче протестувала туш в різних умовах і готова вам детально про неї розповісти.

Це повний захват, зі мною такого не було з часів виходу Maybelline Lash Sensational

По-перше, не можна не відзначити стильний флакончик з об'ємними літерами. Привертає увагу та одним своїм виглядом обіцяє щось цікавеньке.

По-друге, туш одразу така, як треба, гарно профарбовує вії. Думаю, у всіх була туш, яка добре фарбувала лише через кілька тижнів з початку використання. І ти весь час перебуваєш у сумнівах: чи давати їй шанс, чи треба покласти ближче до смітника.

По-третє, туш виконує всі обіцянки:
✔️надає віям об'єму та довжини - так на 100%
✔️підкручує вії - так, але Maybelline LS робить це краще;
✔️без осипання та розмазування - нуль осипань, навіть якщо випадково потерти око;
✔️не склеює - так, але є нюанс. І далі про нього розповім.

Шикарні вії - це до Panorama
Шикарні вії - це до Panorama
Шикарні вії - це до Panorama

В 1 шар туш в глядає чудово і носиться комфортно.
А от з нашаруваннями все не так добре.
Туш має формулу, яка швидко застигає. Через це 2 шар не завжди виглядає охайно. Іноді виходить ефект накладних вій, іноді, як щось наквецяно, і хочеться змити.


При нашаруванні зклеює вії, вони стають жорсткими.
Тому після спроб наношу завжди в 1 шар і мене все влаштовує, і ніяких зауважень до туші немає.

Щодо відтінка - нарешті я спробувала коричневу туш. Але хочете прикол? Я зрозуміла, що вона коричнева лише на 4-е використання🤦‍♀️ Уважність моє все😁 А може справа в тому, що це Dark Brown і тому туш на віях виглядає майже як чорна.

Щодо стійкості Panorama дуже стійка, пройшла випробування краплями для очей, прийомом у стоматолога. Туш не розмазується, не тече, не осипається. До вечора вії, як щойно нафарбовані.

А ще туш цікаво змивається. Просто міцелярній воді важко піддається, я так в перший раз втратила 4 війки, думала вона легко зніметься ватним диском. Спочатку її треба розмочити теплою водичкою, а потім вже використовувати міцелярку чи інший засіб демакіяжа.

Ось такі мої враження. Panorama захопила мене, рука тягнеться тільки до неї, мої 4 інші туші дивляться на мене з осудом, але нічого з собою зробити не можу😄
Якщо сумніваєтесь купувати чи ні, однозначно купуйте. Тим більше зараз на цю туш класна ціна.