wowmom

Найкращий стійкий тональний крем для святкового макіяжу. З ним хоч в дощ, хоч в сніг!

Найкращий стійкий тональний крем для святкового макіяжу. З ним хоч в дощ, хоч в сніг!
Найкращий стійкий тональний крем для святкового макіяжу. З ним хоч в дощ, хоч в сніг!

Привіт, красуні!

Ось ми вже і відсвяткували Новий Рік та Різдво (якщо це можна назвати святкуванням), і я хочу трошки підвести підсумки, та розказати про фаворитів минулого року. Почну з легендарного тонального крему, з яким я познайомилася лише нещодавно, але він просто покорив мене своєю стійкістю та виглядом на шкірі. Так, мова піде про Estee Lauder Double Wear.

Довгий час я його не купувала, бо боялася, що не зможу з них справитися, та він не підійде моїй шкірі схильної до сухості, та побоювання виявилися марними.

Це дійсно шикарний тональний крем.

Найкращий стійкий тональний крем для святкового макіяжу. З ним хоч в дощ, хоч в сніг!

Своє знайомство я почала з міні версії, бо в мене зараз декілька тональних засобів, які я використовую на кожен день. Estee Lauder - це виключно тон для особливих випадків, коли макіяж повинен бути ідеальним зранку до вечора.

Віддінок 1N2 підійде для шкіри з легкою засмагаю, і має жовтуватий підтон. Мені він мені буквально на пів тону темніший, ніж хотілося, але це не біда.

Перед нанесенням, треба добре підготувати та зволожити шкіру. Estee Lauder Double Wear дає красивий матовий фініш і ефект блюра. Він візуально наче згладжує всі пори, але, якщо на шкірі є шелушіння, він обов'язково їх підкреслить.

Чим наносити?

Для себе я обрала вологий спонж, адже з ним виходить тоненьке велюрове покриття. Його можна не припудрювати! Я зверху, частіше всього, наношу фінішну сяючу пудру, типу Метеоритів.

Не дарма, цей тональний крем найпопулярніший в світі, і його обожнюють всі візажисти. З них хоч в дощ, хоч в сніг, хоч на свято - макіяж буде триматися ідеально. Змивати його, до речі, краще гідрофільною олією.

Як закінчується моя мініатюра, я обов'язково її повторю, бо такий "залізобетонний і красивий засіб" повинен бути в моєму арсеналі.

Дякую за увагу 😘