Трискіба Яна

Фарба для волосся, яка ще ні разу не засмутила

Фарба для волосся, яка ще ні разу не засмутила

Fanola ORO Therapy puro 5.00 і 5.14 відтінки, безаміачна фарба, з приємним ароматом, у вагітному положені мені - це дуже допомагало мати доглянутий вигляд, без задушливих ароматів, я змішую два кольори, для отримання темно шоколадного кольору, через раз або декілька фарбувань коріння, фарбую повністю довжину, із оксидом цієж фірми Fanola, розприділення фарби по волоссю дуже економне, кремове, якщо буває не вистачає фарби на довжину, я для економії пропшикую волосся водою, для кращого сковзання і розподілення фарби по довжині, тримається фарба на сивому корінні 2-3 тижні, не змивається колір після миття шампунем на 2-3 рази, як дешеві фарби масмаркету, типу шварцкоп і лореаль, спеціальні шампунів і догляду для фарбованого, в мене немає. Довжина не січется так помітно, як з дешевшим варіантом. Дає згладжений доглянутий вигляд, для мого пористого вюнкого волосся. Однієї пачки Fanola на корінь я ділю на три рази, повністю пофарбуватись на 1.5/2 рази, тому вона і економна ніж з масмаркету

Висновок, у мене були різні популярні фірми фарб, але тільки ця підходить по всім параметрам❤️

Дякую за увагу✨

Фарба для волосся, яка ще ні разу не засмутила
Фарба для волосся, яка ще ні разу не засмутила
Трискіба Яна
21
Підписники
0