Трискіба Яна

Мій макіяж новинками

Мій макіяж новинками

Розглянемо деякі мої новинки зверху, і те що ще було в макіяжі внизу

На мої вічні кола під очима не звертайте уваги, мій місячний син не дасть їх зробити меньшими, і ніякі патчі не роблять ситуацію краще🫣

1. Почнемо з тону Maybelline Super Stay 24 h skin tint 02, трохи западає в пори, лягає тонко, прищі не перекриє, нашаровується на таких проблемних ділянках, чула що він окисляється так і є, хоча мій самий світлий колір в лінійці, хоч і була база на обличчі, може підкреслити сухість, стає матовим - застигає, і сяє на шкірі, але наче із середини - це його плюс, я хотіла Eveline Cosmetics Lumi, але те що він не стійкий, мені з жирною шкірою таке не підходить, цей же й на літо буде краще, або я змішаю з іншим світлим тоном, або аджастером

2.Claresa Brow Power Shot Clear Gel гель для брів, гарно фіксує, силіконова зручна щіточка, у мене схожий був у синьому пакуванні, вони майже однакові

3. Topface Baked Choice Rich Touch хайлайтер 101 гарний відтінок шампанського, на знижках гарний варіант, за повну ціну не взяла б

4.Lamel 401FLAMY Sparkle Rush Extra Shine Eyeshadow гарний спаркл для фінального штриху на повіках, сяє на всі 1000, хотіла раніше взяти (схожі на ці) із серії мунрайз, але не застала, хоч ці вдалось👌

5. Lamel FLAMY jelly 403 тінт для губ, гарний винний колір, холодний, я такі люблю, з холодним олівцем, як нижче, топ, стійкість не на 5 балів, на неповну 4ку, але не сушить губи

6. Олівець для губ BlessBeauty Lip's Focus Pencil 10 cocoa тон, дуже бьюжетний, холодний відтінок, не стійкий, але і не має, він звичайний, може мати хімічний запах

7. Пензель topface 06, зручний, не маленький але і не великий, зручно ним пророблять зону консилера

Мій макіяж новинками
Мій макіяж новинками
Мій макіяж новинками
Мій макіяж новинками
Мій макіяж новинками

Claresa зелений коректор
Topface консилер 01
Physicians formula рум'яна, мені м'який скульптор
Topface рум'яна 105 гарний рожевий
Маркер для брів Eveline Cosmetics відтінок Dark
Пудра focallure 04
Topface тіні 017
Topface 105 коричневий олівець в міжвійці
Lamel кремові тіні 401, але вони залишають у бруд при нашарувані, тому радити не можу
Коричнева туш Variete Eveline Cosmetics

Дякую за увагу 🌹

Трискіба Яна
9
Підписники
0