Irka Róslyk

Великий пост про догляд за волоссям

Великий пост про догляд за волоссям

Боротись за свіжість волосся - це ще той квест. Особливо коли воно довге. Тому поділюсь методами і продуктами, які гарно діють для мене.

  1. Обираю більшість шампунів для жирного волосся. І як не дивно, але бюджетні варіати дуже добре діють. Прикріплю всі, якими користувалась і повторюю час від часу.
  2. Мати одразу два шампуні і чергувати їх використання. Тоді не виникає звикання до продукту і результат від використання кращий.
  3. Скраби для шкіри голови. Раніше користувалась одним, якого вже не випускають, на жаль. Зараз шукаю альтернативу для нього серед українських продуктів. Тестую одразу три різні фірми, про це буде окремий пост-огляд.
  4. Милити шампунем волосся мінімум два рази. Може для когось це новина. Але саме так краще всього вимивається весь бруд.
  5. Використовую силіконову щітку для масажу голови. Ця штука одночасно і гарно пінить шампунь, і стимуює ріст.
  6. Маски наношу до миття голови. На зволожене брудне волосся під шапочку для душу. Якщо наношу маску після шампуню - на свіжість волосся можна не розраховувати.
  7. Не користуюсь бальзамами. Бо це теж не допомагає для свіжості. Якщо купую шампунь, а у наборі був бальзам, то використовую його замість маски.
  8. Використовую рушник - тюрбан. Це зручно і гарно матеріал поглинає вологу.
  9. Сушу волосся природнім шляхом. Або ж на малій темпері (дуже рідко використовую фен). Волосся маю довге, пряме і тяжке, тому мороки з стайлінгом не маю.
  10. Ніколи не розчісую волосся після нанесення олійки на кінчики. Це просто табу.

Ось такі основи основ у мене) Можливо маєте власні секрети догляду, то буду вдячна якщо напишете у коментарях❤️

П.С. Прикріплю всі продукти і засоби, якими користуюсь зараз чи користувалась раніше.

Великий пост про догляд за волоссям
Великий пост про догляд за волоссям
Великий пост про догляд за волоссям
Великий пост про догляд за волоссям
Великий пост про догляд за волоссям
Великий пост про догляд за волоссям
Великий пост про догляд за волоссям
Великий пост про догляд за волоссям
Великий пост про догляд за волоссям