Missmili

Олівчик для губ від Lamel у відтінку 405

Олівчик для губ від Lamel у відтінку 405

Бренд Lamel став одним і з найулюбленішим в моїй косметичці,круті олівці каяли для очей,шикарні кремові і пудрові румʼяна з великою палітрою кольорів на будь-який смак,і стійкі гелеві олівці,сьогодні якраз про них )

Олівці для губ стали невідʼємною складовою мого повсякденного макіяжу,в основному всі мої олівці нюдових кольорів і бюджетного сегменту

Найулюбленіший з них це гелевий олівчик від Lamel у 405 відтінку

Його вартість до 100 грн,якщо пощастить потрапити на знижку то можна придбати і за 50)

Відтінок має припилений рожевий,нейтрально-теплого підтону,назвати теплим цей колір не можу,та й холодним його не назвеш,щось середнє.

Олівчик для губ від Lamel у відтінку 405

Багато хто жаліється що відтінок вибілює губи,частково це так,але дівчаткам у яких натуральний пігмент губ дуже світлий або практично відсутній - цей відтінок якраз зробить колір губ більш насиченим але при цьому натуральним.

Також помітила що цей відтінок візуально збільшує губи,як загалом будь який світлий відтінок

Працювати ним потрібно швидко,бо він дуже скоро застигає,і буде важко тушуватись,стійкість має класну,каву і обід з легкістю витримає)

Наноситься дуже легко,має мʼяку гелеву текстуру,яка не царапає і майже не сушить губи.

Мій олівчик добре точиться звичайною косметичною точилкою,але деякі жаліються що грифель при заточуванні за рахунок своєї мʼякості ламається,то тут є порада,потримати олівчик в холодильнику,так грифель стане більш щільнішим і заточування пройде без проблем)

Олівчик класний,буду повторювати ще не раз!)