𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Кремові хайлайтери від Ln pro: неймовірна текстура з ефектом вологого сяйва.

Кремові хайлайтери від Ln pro: неймовірна текстура з ефектом вологого сяйва.
Кремові хайлайтери від Ln pro: неймовірна текстура з ефектом вологого сяйва.
Кремові хайлайтери від Ln pro: неймовірна текстура з ефектом вологого сяйва.
Кремові хайлайтери від Ln pro: неймовірна текстура з ефектом вологого сяйва.
Кремові хайлайтери від Ln pro: неймовірна текстура з ефектом вологого сяйва.

Вітаю!

Це мої перші кремові хайлайтери. До них у мене були тільки в сухих текстурах і мені було дуже цікаво спробувати щось нове.

Ці хайлайтери випускаються в двох відтінках.

Перед покупкою я тестувала їх в магазині і мені складно було віддати перевагу якомусь одному, бо кожний красивий по своєму, тому я взяла обидва.

Наразі я відкрила тільки 101, бо у мене ще 5 практично нових (сухих) хайлайтерів, які теж треба встигнути використати (у чому я сумніваюся), тому 102 поки що не чіпала. Але тестуючи в магазині обидва відтінки, можу сказати, що не дивлячись на різницю кольорів у футлярі, вони між собою дуже схожі.

Пакування у хайлайтерів мені сподобалось: футляр прозорий (в слюді), з міцного пластику, формат компактний, виглядає стильно, відкривається без проблем, все зручно.

101 на перший погляд має золотаво-рожевий відтінок, але на шкірі явного уклону в цей підтон немає. Відтінок холодний, я б назвала його перлинним, виглядає чудово і гармонічно.

Хотілося б звернути увагу на незвичайну текстуру хайлайтерів. Вона наче щільно спресоване суфле, але поверхність її м'яка, вона легко набирається, тактильно кремово-шовковиста, дуже приємна на дотик! Нічого подібного в мене ще не було.

Продукт нажаль погано набирається пензлем, тому практичніше робити це пальцями, але текстура дає змогу з легкістю набирати продукт, наноситься хайлайтер гарно, без проблем розтушовується, лягає рівномірним шаром.

Хайлайтер дає прекрасне вологе сяйво, немов лите, виглядає природньо, шкіра з ним наче підсвічена. При денному світлі окремих блискіток в ньому не видно, але їх можна помітити при електричному освітленні. Сяючі часточки малесенькі і дають делікатне мерехтіння. Тим, хто зовсім їх не любить, майте на увазі, але ще раз підкреслю, що вдень на обличчі вони не помітні і виділяються лише при електричному світлі і звісно, що при яскравому сонці.

Одразу після нанесення сяйво більш виражене, але згодом стає менш інтенсивним, виглядає делікатніше.

Хайлайтер комфортно відчувається, не сушить, рельєф шкіри не підкреслює.

102 в футлярі виглядає золотавим, але по факту має холодний відтінок шампань, без жовтизни, теж з перлинним відливом. По характеристакам такий же як і 101.

Мені сподобались ці хайлайтери від Ln pro. З ними легко працювати, вони без проблем наносяться і розподіляються, гарно лягають, добре тримаються, надають шкірі красивого сяйва, наче з вологим ефектом, але це все виглядає делікатно, без зайвого і надмірного блиску.

Оба екземпляри варті уваги. З відтінками, на мій погляд , прогадати складно, бо вони схожі між собою, хоча візуально в упаковці і відрізняються.