𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Кремовий скульптор від Ln pro: правильный коричневий відтінок, який утворює природню тінь.

Кремовий скульптор від Ln pro: правильный коричневий відтінок, який утворює природню тінь.
Кремовий скульптор від Ln pro: правильный коричневий відтінок, який утворює природню тінь.
Кремовий скульптор від Ln pro: правильный коричневий відтінок, який утворює природню тінь.
Кремовий скульптор від Ln pro: правильный коричневий відтінок, який утворює природню тінь.

Це мій перший скульптор в кремовому форматі. У мене є декілька скульпторів в сухій текстурі, але було дуже цікаво спробувати цей косметичний продукт від Ln pro.

Кремовий скульптор від Ln pro: правильный коричневий відтінок, який утворює природню тінь.

Одразу зауважу, що у мене старі версії цього скульптора, ще пощастило придбати саме їх. На нові партії всі скаржаться, що відтінок скульптора суттєво змінився і не в кращу сторону. Колір став дійсно більш рудим, як у бронзера цього ж виробника, тому всі останні відгуки на нього негативні.

Я і сама вже стигла побачити різницю, коли розглядала ці скульптори в фізичному магазині. Дивно, що тестери представлені із старої версії в нормальному відтінку, а от нові запечатані, які поряд, вже зовсім інші, світліші і з явним теплим відтінком. Це одразу видно, якщо порівняти тестер і варіант, який на продажу для потенційних покупців. Також помітила ще одну різницю - етикетки, що позаду (наклейки) в новій версії мають сірий відтінок, а в старій він світло-коричневий. Тому, якщо вам вдасться ще знайти залишки цих скульпторів оффлайн, то впевнено можно брати знаючи відмінність у порівнянні. Заказуючи онлайн, звісно, скоріш за всього вам надішлють скульптор вже з нової партії...

Упаковка скульпторів ідентична кремовим хайлайтерам цього бренда. Не дивлячись на те, що пакування виглядає просто, мені подобається такий дизайн. Футляр зроблений якісно із прозорого пластика, він міцний, надійно закривається і легко відкривається. Можно одразу побачити продукт, що всередині.

Розмір компактний, багато місця не займає, та і самого продукту не дуже багато, так сказати...

Особливо вражає текстура цих скульпторів, вона подібна до хайлайтерів від Ln pro. На дотик це щось неймовірне, на словах не описати, це треба відчути самому, але я спробую. Скульптор наче суфле, він водночас м'який, але субстанція щільна, проводячи пальцем по його поверхні відчувається, що текстура ніби кремова, приємна, шовковиста, палець легко по ній ковзає.

Вираженого запаху скульптор не має. Саме з цією текстурою прийдеться працювати пальцями, бо пензлик погано набирає продукт, але потім після нанесення ним можно пробувати розтушувати, або спробувати робити це за допомогою спонжа. В принципі, я вже звикла наносити руками.

На палець скульптор набирається тонким шаром. З легкістю розподіляється по шкірі, не ставить плям. З ним впорається і новачок, бо працювати не складно і при розтушовці проблем не виникає. Я спочатку думала, що з такою кремовою текстурою мені буде тяжче, ніж з сухою, але ні, на диво все чудово і для мене дуже несподівано.

Відтінок старої версії дуже гарний! Це правильний, холодний коричневий колір. Він не рижить і створює на обличчі ідеальну природню тінь. Скульптор пігментований і на свотчі може показатися, що відтінок надто насичений, але при розтушовці він стає як раз таким, як треба. Інтенсивність з легкістю регулюється, нашаровується без проблем. Після нанесення на шкірі текстура його стає наче пудрою, навіть і не скажеш, що нанесений кремовий продукт.

Даний скульптор добре підкреслює скули, надаючи бажаного рельєфу, мені подобається як він виглядає на обличчі З іншими засобами не конфліктує, тон не роз'їдає.

Не провалюється в пори, відтінок не віддає рудим і якимось брудним. В результаті утворюється натуральна тінь.

Насправді працювати з ним легко, але тим, хто не звик це робити пальчиками, то мабуть буде не дуже зручно, хоча в нанесенні і розтушуванні проблем немає. У мене це виходить швидко.

Якщо знайдете стару версію, то вона варта уваги. Цю незвичайну текстуру хоч раз, але треба спробувати.