Anastasiia Anastasiia

Щітка для волосся від Janeke

Щітка для волосся від Janeke
Щітка для волосся від Janeke

Після моїх студентських експерементів з волоссям в домашніх умавах з брюнетки в блонду і назад , моє волосся в стані шоку 😅

Тому , після моїх роздумів , що б це ще змінити в догляді за волоссям , під гарячу руку попала моя старенька щітка - аналог всім славнозвісної Janeke , яку я купили 3 роки назад , за 80 грн 😃

своєю старенткою коліжанкою я була ддужеее задоволена , бо її зубчики були надзвичайно м'ягенькими , тому і після відгуків про оригінальну розчіску Janeke , я очікувала , що в оригінальній щітчі зубчики будуть ще м'якші, алеее, на мій подив , розпакувавши, та протестивши мою новеньку рожеву подружку , я зрозуміла , що її зубчики на 30% приблизно твердіші за не оригінальну розчіску🫣

Як то кажуть очікування/реальність 🤣

Але не зважаючи на це , розчіска від Janeke дійсно дуже крута , починаючи з кольору і закінчуючи її властивостями )

Отже , мої висновки такі

  • Колір в щітки просто нереальний , хоча я далеко не любитель яскравих кольорів , але ця щітка припала мені до сердечка
  • Хоча зубчики твердіші, ніж в моєї старенької малютки , але вони всерівно м'ягкі , як не крути
  • Щітка не рве , не дре, не заплутує волосся , гарно скользить , і добре все прочісує
  • На мій подив , особисто моє волосся щітка пригладжує , та забирає пушистість, та електризування
  • Гарно розприділяє по мокрому волоссі маски , кондиціонери
  • Та й в загальному , розчісуватись такою щіткою одне задоволення ,вона як не крути добавляє яскравих фарб в сірі будні 😍

Тому моя оцінка 9/10

9, тому , що ціна на мою думку трішки завищена 🫣

Щітка для волосся від Janeke
Щітка для волосся від Janeke
Щітка для волосся від Janeke