Anastasiia Anastasiia

Чи дійсно працює сиворотка за «3 копійки» на проблемній шкірі ?

Чи дійсно працює сиворотка за «3 копійки» на проблемній шкірі ?

Останнім часом дуже загорілась спробувати якийсь продукт з вмістом вітаміну С, так як раніше в мене була лише ензимна пудра Biono з вітаміном С , від якої я не була в якомусь особливому захваті, бо обіцяного "ефекту виствітлення" не було

Коротенька передісторія : перші проблеми зі шкірою в мене з'явились 9 років назад, саме з того часу я і почала "вирішення цієї проблеми" , як ви можете зрозуміти , особливих плодів нічого не давало , ні чистки , ні пілінги, ні особливі аптечні "бовтушки" , креми, лосьйони, Пігулки, і все тому подібне

Всі 9 років я страждаю від проблеми закритих комедонів і чорних цяток , які спочатку були локально лише на лобі , а потім поповзли по всьому обличчі 🫠

І з недавнього часу в мене з'явилась нова проблема - сліди від постакне 😁

Так , як маю дурну звичку, коли нервую лізти руками до обличчя і щось там шкрябати 🫠🔫

Тому , думаю , була не була , спробую що це за такий класний інгредієнт вітамін С , який останнім часом всі так нахвалюють

Вирішила купити те , що було

І ви знаєте ? Не прогадала , бо була шокована від того , що ця сиворотка за 99грн ДІЄВА😍

після неї дійсно

  • Вирівнюється тон обличчя
  • Зникають сліди від постакне
  • Шкіра стає пружною, зволоженою
  • І навіть трішки світлішають чорні цятки

Поки що , ця сиворотка - моя знахідка , бо за 9 років лікування своєї шкіри - цей засіб - найдієвіше , що в мене було в косметичці

Тому всім раджу спробувати , я впевнена вона вас потішить 👸🏼

Чи дійсно працює сиворотка за «3 копійки» на проблемній шкірі ?