Fraulein

Ідеальний аромат морозної зими: Yves Rocher Quelques Notes d'Amour

Ідеальний аромат морозної зими: Yves Rocher Quelques Notes d'Amour

Цей флакончик у мене вже четвертий рік. Я користуюсь ним потроху і лише взимку. Зараз розповім чому

Ідеальний аромат морозної зими: Yves Rocher Quelques Notes d'Amour

Трохи щодо флакончику

Об'єм: 50 мл. Дуже багато. Враховуючи його стійкість та насиченість його вистачить ще моїм онукам🤭

Колір рідини з роками трохи змінився, став таким насиченим, кольоровим. З початку був майже без кольору.

Красивий флакончик з товстого прозорого скла. Є виїмка у вигляді половини серця. Його зручно тримати в руці. Виглядає вишукано.

Колись давно я його дуже хотіла. Почула на одній жінці і запитала в неї, "що ж це за аромат?" Відтоді шукала в магазинах-бутіках Ів Роше.

Він насичений, гучний, переливистий, грайливий.

Піраміда аромату:

Верхні ноти: рожевий перець, бергамот;

середні: дамаська троянда, пачулі, гваяк;

базові: кедр, араміс, бензоїн

Я терпіти не можу троянду в парфумах. Але тут вона звучить тааак смачно, солодко та ніжно водночас, багатогранно, переливисто... Вона тут на першому плані, перегукується з пачулі. Але троянда тут стає терпкою, трохи "колючою".

Дуже шлейфовий аромат. Весь простір навколо пахне лише ним. Достатньо лише одного "пшику". А в поєднанні зі стійкістю - то врагалі щось неймовірне. Адже вона тут феноменальна - декілька діб, аж до самого прання.

Особисто я категорично не можу носити його в теплу пору року. Він мене душить, починає паморочитись голова, з'являється відчуття нудоти. Навіть восени, коли градус стає нижче 7 - всеодно не можу...

Хоча, коли чую його на комусь - завжди подобається. Звучить приємно, солодко та грайливо, навіть, я б сказала - загадково.

Він на кожному розкривається по-разному, не відразу навіть можна вгадати, що ж це за аромат.

АЛЕ я обожнюю наносити його взимку, коли добрячий такий мороз, коли повітря аж "колеться". Тоді він стає неймовірний! Наче бризки шампанського. Він то з'являється, то зникає, а коли навіює знову - такий солодкий та приємний.

Особливо його "одягати" коли я в шубці або під total black look