Нікітіна Ірина

Мій досвід з тональним Estee Lauder Futurist

Мій досвід з тональним Estee Lauder Futurist

Як я його хотіла, як я марила ним коли всі візажисти його вихваляли кожен раз коли показували макіяжі і нарешті він зʼявився в мене, але от не любиться він мені на всі 100%

З плюсів: він має легку водянисту текстуру, зволожуючий фініш, його можна нашаровувати, він красиво виглядає на шкірі, він стійкий, він не має ніяких неприємних віддушок

З мінусів: якщо у вас є акне, постакне, активні висипи на шкірі - він не перекриє як би ви не старалися. Нажаль це те що мені в ньому не подобається дуже.

Для ідеальної шкіри без висипань - це ідеальний тональний засіб, під нього треба підібрати правильний догляд, щоб він не сушив шкіру і не стягувався, але в мене були конфлікти з ним декілька разів при роботі з клієнтами. Зволожила, підібрала правильний догляд, починаю наносити і бачу що він просто стягується шматочками зі шкіри. І на моє превелике здивування він не тримається на моїй шкірі цілий день так, щоб не зʼїсти корекцію обличчя, хоча я наношу завжди з пудрою.

Висновок : для ідеальної шкіри без висипів - так, для проблемної шкіри - не перекриє висипи.

Я не можу сказати що він не є моїм фаворитом, але і не лежить до душі на всі 100%. Я люблю його підвищувати з іншими тональними.

Пишіть як вам цей тональний, і я розкажу про один з моїх найулюбленіших найстійкіших тональних засобів.

Відтінок N01 - для дуже світлої шкіри, відтінок 1N2 - універсальний

Мій досвід з тональним Estee Lauder Futurist
Мій досвід з тональним Estee Lauder Futurist
Мій досвід з тональним Estee Lauder Futurist
Мій досвід з тональним Estee Lauder Futurist