wowmom

Ефект скла на губах та красивий віддінок - ось що робить олійка Lamel! Де ти була раніше?!

Ефект скла на губах та красивий віддінок - ось що робить олійка Lamel! Де ти була раніше?!

Привіт, красуні!

Я вже довгий час шукала такий блиск, який би залишав тінт, мав приємний аромат та доглядав за губами, та чомусь взагалі не звертала на Lamel. І дуже дарма, адже в них давно вийшла класна олійка, яка повністю відповідає моїм вимогам! Ну от де вона була раніше? Чому про неї так мало говорять?

Ефект скла на губах та красивий віддінок - ось що робить олійка Lamel! Де ти була раніше?!

В мене віддінок 402 - Pink Sparkle, і назва повністю відповідає тому, що ви отримаєте на губах.

В лінійці є і персиковий віддінок, і більш з червоним підтоном.

Аплікатор м'який, зручний, та набирає засобу достатньо, щоб повністю нафарбувати губи.

Олійка має приємний солодкуватий аромат, який відчувається лише під час нанесення.

Присмаку вона не залишає, і Слава Богу.

Як же вона красиво блищить на губах! Наче скло!

Глянець просто зашкалює!

Коли наносиш олійку, вона виглядає прозорою, але буквально через хвилинку, починає проявлятися віддінок.

Вона не розтікається, тому її сміливо можна наносити з контурним олівцем. Виглядає дуже круто і соковито.

Липкість мінімальна, та і взагалі я можу сказати, що її нема. Олія комфортно відчувається на губах.

Тінт, який залишається, тримається дуже довго! Не забивається в складочки, не сушить - ідеально!

Обожнюю наносити цю олійку на ніч, бо тоді я прокидаюсь типу вся така свіженька, з соковитими губами. Мені подобається!

Щодо доглядових властивостей, то я скажу так - супервідновлення від неї чекати на варто, але олія захищає губи від пересушування, та трошки зволожує.

Якщо губи в нормально стані, то цього абсолютно достатньо.

В цілому, тінт-олія у Lamel вийшла супер вдалою! На сьогоднішній день, я нею користуюся постійно, і ніяких нарікань до неї нема.

А на літо, це взагалі буде топ засіб!

Дякую за увагу 😘