SomovaFM

Міняємо колір волосся мами з фарбою L'Oreal Paris

Міняємо колір волосся мами з фарбою L'Oreal Paris
Міняємо колір волосся мами з фарбою L'Oreal Paris
Міняємо колір волосся мами з фарбою L'Oreal Paris
Міняємо колір волосся мами з фарбою L'Oreal Paris

Нарешті готова поділитися своїми враженнями від тестувального боксику з фарбою Loreal. Точніше враженнями буде ділитися моя мама.

Почну із загального враження від боксику:

  • Настільне дзеркало від Babyliss PRO, яке вже зацінив Семен та перевірив його на прочність.
  • Компактна щітка для волосся Tangle Teezer неймовірного розоватого кольору з переливами. Вона має дуже зручний тревел формат, легко вміщається в руку. Але чесно кажучи, для мене вона має зам'які зубчики, я звикла до більш жорстких розчісок.
  • Дві упаковки фарби L'Oreal Paris Excellence Universal Nudes. Обрала відтінок 2U і мабудь прогадали, бо він виявився занадто темним, треба було брати 3U.

В коробочці було 4 засоби та зручний ковпачок з зубчиками для проходження між коренями волосся.

Фарба густа по консистенції, як паста. Емульсія має білий колір та рідку, трохи в'язку текстуру.

По інструкції змішавши та добряче перемішавши усі інгрідієнти 1а + 1b, а мама це робила без мене і в окремій тарі, так як на раз забагато засобів для неї. Вона нанесла засіб на волосся і одразу ж зателефонувала мені сказали, що буде щось чорне.

Протримавши необхідний час 30-40 хв, час змивати фарбу. Упаковка шампуню передбачає одноразове використання, бо кришечка наче відламується в основі тюбика. Мамі вистачило менше половини аби змити фарбу, тож буде користуватися ним й надалі. Шампунь прозорий має приємний свіжий аромат.

Фарба гарно замаскувала сідину у коренів та тмяний попередній колір. Волосся візуально гарно виглядало : блискуче та живе.