Пухкі губи за допомогою пламперів від Eveline Cosmetics

Пухкі губи за допомогою пламперів від Eveline Cosmetics
Пухкі губи за допомогою пламперів від Eveline Cosmetics
Пухкі губи за допомогою пламперів від Eveline Cosmetics
Пухкі губи за допомогою пламперів від Eveline Cosmetics

Плампери від Eveline Cosmetics OH! my LIPS Lip Maximizer iз перцем чилі та бджолинною отрутою – це знахідка!

Вони вартують уваги і своїх грошей💸

Що допомагає:

  1. Збільшують візуально об'єм ("працює" як на "голі" губи так і на підготовлені: змащені бальзамом, обведені контуром, заповнені тінтом тощо) – ефект juicy lips гарантований!
  2. Не липкі, тобто губи при змиканні не зліпаються одна до одної.
  3. Розгладжує смужки, зморшки? (У кого є теж така деталь – велком!)
  4. Зволожує вуста після, тобто знімає корочки, якщо у вас вони часто обвітрені.
  5. Плюс: приємна прохолода, не колюча та їдка, а саме ментолово-м'ятна. Чилі там не пахне. Віддушок хімозних нема, алергічної реакції – так само.
  6. Мілкодисперсний шимер не робить з вас discoкулю з нульових, я особливо ненавиджу рожево-золоті шимерні блиски, а тут, на диво, він не має вигляд дешевого.
Пухкі губи за допомогою пламперів від Eveline Cosmetics
Пухкі губи за допомогою пламперів від Eveline Cosmetics
Пухкі губи за допомогою пламперів від Eveline Cosmetics
Пухкі губи за допомогою пламперів від Eveline Cosmetics

Я знаю, що є ще такий самий плампер зі смаком і ароматом шоколаду, але мені він до рук ще не потрапляв. Отож, обираючи між цими двома, я надаю перевагу рожевому з перцем. Він розгладжую зморшки на губах, заповнюючи наче гіалуроном. Чудовий з контуром і без: він не пливе упродовж робочого дня, не скочується плівкою на внутрішній слизовій.