ksnklb

Соковиті губки з Lamel Flamy Jelly Tint 403

Соковиті губки з Lamel Flamy Jelly Tint 403

Ця новинка не могла не привабити любителів різних засобів для губ, от і я не пройшла повз.

Тінт-желе звучить цікаво, чи не так?
Дизайн цієї новинки виконаний у червоних тонах: ковпачок блискучий, червоного кольору, який переходить з чорного, а сам флакон матовий, прозорий. Flamy дещо викликаючий, яскравий та палкий.

Всередині у нас м'який аплікатор, яким виявилось досить зручно наносити тінт-желе.
А який ж сам цей тінт? Дещо густий, справді схожий на смачний джем, у мене темно бордового кольору. Для легкого відтінку я трішки залишаю засобу на стінці флакона. Якщо цього не зробити, тінт може наноситись плямами, але їх легко можна розприділити аплікатором по губах.
Мені комфортніше наносити легкий шар, який практично не відчувається на губах і залишає лише легкий відтінок.

Аромат одразу при відкритті мені нагадував вино Мікадо зі смородини (згадаємо минуле 😅), але вже після кількох днів користування я чую дуже ніжний персиковий аромат.

На губах відчувається легкою вуаллю, тінт не липкий, лише легка липкість може відчуватись, якщо торкатись пальцями губ, не жирний, а просто чемно і гарно лежать на губах, не залишає слідів на одязі чи шалику. Зволоження чи сушіння губ я не помітила.

Якщо просто носити на губах і нічого не їсти/не пити, то буде лежати як і після нанесення.
А вже після чаю чи перекусу основний колір стирається і на губах залишається лише легкий темно малиновий відтінок. Але не розмазується. У тріщинках можна помітити, що відтінок залишився. Зате він не збивався у білу смугу та у кутики губ.
Всі серйозніші прийоми їжі стирають тінт.

Одразу при нанесенні є блиск, який зберігається пізніше, але вже слабший.
Сухіші ділянки, як і зазначала @M A X I M O V A🌷 , отримують сильніший пігмент, у разі 403 відтінку – дуже темний.
Цей тінт візуально додає об'єму губам, свіжості, навіть попри те, що темний відтінок може зменшувати їх.
403 відтінок я б назвала бордово-малиновим, він на губах має такий вигляд, наче щойно спробувала смачного домашнього вина і його відтінок залишився на губах. Або наче їла стиглі, налиті сонцем вишні і їхній сік зафарбував губи своїм пігментом.

Мені дуже подобається цей відтінок, адже він освіжає образ, робить губи природньо темнішими та насиченішими.

Мені було дуже цікаво подивитись у склад, щоб зрозуміти, що саме зберігає блиск на губах. Звісно, силікон. Як для декоративки, склад нормальний, носити на губах можна. Бажано, не з'їдати 😉.

Aqua/Water/Eau – вода.
Dimethicone – силікон.
Glycerin – гліцерин.
Isododecane – емолент, летючий носій для полімерів, пігментів
Sucrose Laurate – засіб для пом’якшення/кондиціонування шкіри та емульгатор.
Trimethylsiloxysilicate – похідний силікону.
Erythritol – природний поліспирт, зволожуючий агент.
Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer – суміш синтетичних речовин, що регулює в'язкість емульсій. Polypropylsilsesquioxane – силіконова смола, що підвищує стійкість засобів.
Isohexadecane – емолент.
Propanediol – зволожувач, посилює дію консервантів.
C20-40 Pareth-95 – емульгатор.
Parfum/Fragrance – ароматизатор.
Sucrose Dilaurate – емульгатор.
1,2-Hexanediol – сполучний агент та зволожувач.
Tocopheryl Acetate – антиоксидант.
Hydroxyethylcellulose – плівкоутворювач, згусник.
Polysorbate 80 – емульгатор.
Sucrose Polylaurate – пом'якшувальний компонент.
Sorbitan Oleate – емульгатор.
Caprylhydroxamic Acid – хелатуючий агент.
Propylene Glycol – полімер, регулятор в'язкості, може виявляти властивості консерванту.
Caprylyl Glycol – емолент, також може виявляти властивості консерванту.
Phenoxyethanol – консервант.
May Contain:Red 33 (Ci 17200), Black 2 (Ci 77266), Red 40 (Ci 16035) – барвники.