Христина 🌺

Продовжую знайомство з Claresa…

Продовжую знайомство з Claresa…

Раніше не користувалася олівцями (ще хіба за часів студенства), надавала перевагу тіням. Тільки недавно зрозуміла, що хочу знову повернутися до олівця.

Але знайти класний, ще з нормальним складом (кому що, а я знов про своє🤣), щоб підходив по всіх параметрах- задача нелегка.

Мені не було принципово: люкс чи бюджет. Головне, щоб повністю виконував свої функції.

Шукала в люксових брендах, там завжди відгуки суперечливі. А купувати "дорогого кота в мішку" не хочеться. Бо не завжди якість відповідає ціні.

В мене є гелевий олівець Lamel. І ніби він класний, я задоволена була. Та з часом він мені почав сильно розтікатися, чисто як розтоплене масло. І залишати сліди на повіках.

І тут звернула увагу на Claresa. Ціна адекватна, склад також👌. Купувала ~ 90 грн. А ще мені дуже сподобався справжній шоколадний відтінок, без рижинки.

Він стійкий, не розтікається, тримається протягом дня. Нормальної консистенції, не сухий. Можна намалювати як тоншу, так і грубшу стрілку.

Єдине, не знаю, як буде точитися, бо ще цього не робила.

Олівчик сподобався дуже, наразі для мене це найоптимальніший варіант. Швидше за все, буду купувати його знову.

Продовжую знайомство з Claresa…
Продовжую знайомство з Claresa…
Продовжую знайомство з Claresa…