Дашуля❤️

фарба для вій та брів від Schwarzkopf

фарба для вій та брів від Schwarzkopf

Я ніколи не користувалась такими фарбами, аж поки не знайшла цю фарбу від Schwarzkopf☺️. Взагалі у виробника вона представлена в двох кольорах: коричневий та чорний. Я маю варіант чорної, яку використовую для фарбування вій. Для брів ця фарба мені не підійде, адже я маю світле волосся. Та й чесно кажучи боюсь фарбувати сама собі брови, бо як зроблю щось не так треба буде ходити з такими брівками поки фарба не змиється😂

Отож коли я бачу, що кінчики моїх вій світленькі - використовую цю фарбу🤍. Вона дуже легка у використанні, дія швидка та ефективна. Виходить такий собі натуральний ефект з яким вії набувають насиченого та рівномірного чорного кольору по усій довжині✨️.

Вона не викликала ніяких подразнень чи почервонінь. Тримається фарба близько 3ох тижнів, що як на мене, чудовий результат🦋

фарба для вій та брів від Schwarzkopf

Головним плюсом цього набору є те, що нам надають все необхідне для самостійного фарбування.💞 Набір йде в індивідуальній коробочці та з покроковим поясненням для подальших дій. В наборі наявні: фарба чорного кольору, захисні смужки для повік ( які я не опанувала, чи то вони не дієві чи то я не розібралась з використанням🤷‍♀️), окислювач, зручний аплікатор та пластмасова ємність для змішування компонентів ( на скільки я обізнана, категорично не можна використовувати металеву ємність для змішування).

Як працює?

Насправді все дуже легко, на мій подив😂

♡ спочатку очищаємо ділянку на якій будемо проводити махінації. Далі ми типу клеїмо оцю смужку для повік з якою я не розібралась😂

♡ змішується необхідна кількість окислювача з фарбою, залежно від того, що саме фарбуємо;

♡використовуючи аплікатор наносимо консистенцію на вії чи брови;

!Треба бути дуже акуратним, щоб в очі нічого не потрапило!

♡ по суті написано, що час дії до 10 хвилин, я тримала хвилин 5 і в мене вийшов класний результат;

♡ далі ватним диском все це діло витираємо і вуаля неймовірна краса✨️

Тому я однозначно раджу цей набір і буду користуватись ним надалі💞