wowmom

Про ці рум'яна я дізналася випадково, але вони просто неймовірні! Ефект відполірованої шкіри!

Про ці рум'яна я дізналася випадково, але вони просто неймовірні! Ефект відполірованої шкіри!

Привіт, красуні!

Я вже вам казала, що обожнюю знаходити косметичні скарби серед невідомих або непопулярних брендів. І сьогодні я до вас з дописом про такі класні рум'яна, про які неможливо мовчати.

Ви навряд чи їх бачили в тік-тоці, або у блогерів, та і взагалі, інформації про бренд Barry M дуже мало, тим не менш, косметика в них, як виявилося, досить цікава.

Про ці рум'яна я дізналася випадково, але вони просто неймовірні! Ефект відполірованої шкіри!
Про ці рум'яна я дізналася випадково, але вони просто неймовірні! Ефект відполірованої шкіри!

Почну з упаковки - вона картонна, але зроблена дуже якісно і виглядає мило. Відкриваєш, а там приємне побажання від виробника.

Додаткових плюшок, типу дзеркала або пензля немає.

В лінійці 3 віддінки: рожевий Coastal, персиковий Sunray, та винний Paradise. Всі віддінки дуже красиві, але своє знайомство я почала саме з Coastal.

Рум'яна мають запечену текстуру, тому і розхід у них мінімальний. На дотик вони мені схожі на Bourjois.

Але ви тільки гляньте, який цікавий сам рефіл! Дуже гарно!

До речі, вони мають легенький аромат цукерок.

Віддінок Coastal - це ніжно-рожевий прохолодний віддінок, з перламутровим сяянням. Ніяких блискіток в рум'янах нема, тому вони чудово заполіровуються.в шкіру.
Виходить такий "ангельський" рум'янець.

До речі, у рум'ян досить непоганий склад, що мені також дуже сподобалося. Як на мене, за свою ціну +-300 грн, це топовий продукт.

Наношу я їх своїм звичайним пензлем з синтетичного ворсу. Пігментація легка, ближче до середньої, тому одразу нанести занадто багато, не вийде. Перший шар - виходить дуже ніжний ефект, схожий на сяяння від хайлайтеру, а вже після другого - вже стає помітна кольорова база.

Боже, дівчатка, як же вони фантастично виглядають на обличчі. Підсвічують шкіру з середини, абсолютно не підкреслюючи текстуру шкіри.

Звичайно, якщо у вас акне або ще якісь проблеми в цій зоні, то сяючі рум'яна - взагалі не ваш варіант, але якщо у вас звичайна шкіра, то я дуже рекомендую до них придивитися.

Я можу з впевненістю сказати, що це найкрасивіші мої рум'яна за останній рік! Серйозно!
Тримаються вони на тональній основі добре, тому і нарікань в плані стійкості, в мене нема.

Я точно можу сказати, що Barry M Baked Marble Blush - достойні того, щоб ви звернули на них увагу, додали їх в свій віш-ліст, або познайомилися з ними особисто.

Вони замінять вам і рум'яна, і хайлайтер, та додадуть свіжості і ніжності вашому обличчю.

Дякую за увагу 😘