Mila Masiukova

Збільшуємо губи без косметолога, в домашніх умовах :)) Фото ДО та ПІСЛЯ

Збільшуємо губи без косметолога, в домашніх умовах :)) Фото ДО та ПІСЛЯ

В мене від природи не маленькі губи, але було дуже цікаво спробувати такий блиск, бо раніше я якось не звертала на них увагу.

Трішки про продукт:

· Має шикарний шоколадний аромат, я тільки заради цього аромату готова ним користуватись кожен день :))

· Зручний аплікатор, легко наносити на губи.

· Консистенція досить густа, але розподіляється рівномірно.

· Має гарний, універсальний відтінок, але враховуйте що на губах він буде виглядати по іншому..

· Ціна в районі 200 грн, є багато дешевших аналогів, але ж вони не пахнуть шоколадом :)

Тут свотчі на руці та на губах:

Збільшуємо губи без косметолога, в домашніх умовах :)) Фото ДО та ПІСЛЯ
Збільшуємо губи без косметолога, в домашніх умовах :)) Фото ДО та ПІСЛЯ
Збільшуємо губи без косметолога, в домашніх умовах :)) Фото ДО та ПІСЛЯ
Збільшуємо губи без косметолога, в домашніх умовах :)) Фото ДО та ПІСЛЯ

Фото "Після" та "До" - натисніть на стрілочку щоб побачити різницю

Про використання:

Як я вже писала вище, наносити блиск комфортно. Через кілька секунд після нанесення починає відчуватись легке поколювання і так триває до 10 хв. За цей час, завдяки екстракту гострого перцю губи трішки розпухають та червоніють.

Великий мінус - цей блиск дуже липкий. Я не можу з ним довго ходити, бо волосся липне до губ і це дратує.

Тому як варіант можна стерти цей блиск через 10 хв, ось як виглядають губи:

Однозначно є ефект збільшення та зміни кольору. Тримається цей ефект недовго, поступово набряк сходить.

Підсумок:

Сам по собі продукт цікавий, має гарний аромат. Як варіант можна використовувати його як тимчасове збільшення губ для фото або відео. Як блиск - було б краще, якби він не був таким липким.