Viktoria_Ilnytska

I see red

I see red
I see red
I see red
I see red
I see red
I see red

Привіт усім☺️

Затягнуло мене до помад і сьогодні пост для моїх червоних відтінків♥️

Як часто ви наносите на губи червоний? Це колір впевненості, пристрасті, сильного характеру і чарівності✨

Особисто я зазвичай наношу червону помаду на свята, або ж під настрій у будь який день. Це буває не часто, але все ж буває😊

Отож представляю вашій увазі кілька відтінків червоного від різних брендів.

  1. NAM Epic Liquid Lipstick що має насичений червоний, некласичний. Гарний аплікатор дозволяє зручно наносити помаду; не липкий, комфортний губам та має чудову стійкість✨
  2. Maybelline New York Hydra Extreme у відтінку 535 легко наноситься, є світлішим - ближчий до класичного червоного; менш стійка від попередньої помади, але це теж хороший варіант🙌🏼
  3. Dior Rouge у відтінку 743, у стіку виглядає насиченішим ніж на губах, але мушу сказати, що він ніби безкінечний; стійка, коли зʼїдається залишає легенький відтінок червоного
  4. Chouchou Rouje абсолютно новий для мене бренд; очікувала якраз саме класичний колір, але він виявився на губах ледь червоним і це при умові що потрібно пару разів наносити. Це прямо для тих, хто боїться червоного на губах🫶🏻
  5. Maybelline New York "Super Stay 24H Color" особливість якої це після нанесення самої помади, потрібно дочекатися повного висохання, не мастіть губу об губу, інакше усе скатається (як це сталось зі мною) і після висохання нанести бальзам, який йде до самої помади з білого боку і буде вам стійкість і щастя на увесь день😊
I see red
I see red
I see red
I see red
I see red