Alyona Fedyk

Культовий 999 від Dior

Культовий 999 від Dior

Мені пощастило отримати одразу два відтінки 999 ROUGE DIOR – у вельветовій та сатиновій текстурах. Сатиновий я одразу віддала сестрі, і другий мав теж опинитись в неї, але я все ж ризикнула та спробувала вкотре полюбити червону помаду. Тож залишила собі оксамит. На makeup.ua помада у 999 відтінку представлена у різних варіаціях, тому додаю їх у карусель.

Красивий футляр, тут не посперечаєшся. Лаконічний, чорний, зі срібною “стрічкою” навколо та логотипом. Сам стік помади – це просто любов. Він дійсно наче дорога оксамитова тканина…

  • Пігмент. Насичений, достатньо лише торкнутись губ – одразу густий червоний колір, який повністю перекриває природний відтінок шкіри.
  • Текстура. На губах максимально комфортна. Що тут казати? Dior – це дійсно якість. Не сушить, не підкреслює сухість. Хоч на губах залишається матовий фініш, по відчуттям – зволоження та живлення. Задумаюсь над нюдовим відтінком:)
  • Стійкість у помади Dior Rouge звичайна. Спочатку тьмяніє по центру губ. Стирається легко, в губи не в’їдається, за що теж дякую, бо я просто ненавиджу цей червоний пігмент у тріщинках губ.
  • Формула. Збагачена екстрактом червоної півонії, квітів гранату та олією ши для пом’якшення губ.

Ще трішки слів про легендарний 999 відтінок. Його назва змінювалась з роками: спочатку він був просто 9-м, потім додали ще одну 9-ку, і, очевидно, зупинитись було складно:) Тепер це 999 - колір, який дійсно є найпопулярнішим у колекції Dior. Сьогодні він представлений у 4-х текстурах: сатиновий, матовий, металік і вельвет. Dior дбає і про екологію та свідоме споживання. Багаторазовий футляр легко комбінується зі змінними блоками, тому можна чергувати улюблені відтінки у різних фінішах.

...Скільки вже було сказано в MAKEUP Club про червоні помади… Цікаві поради від експертів, ваші неймовірні дописи і looks… Цю тему можна обговорювати ще дуже довго, адже класика вічна. Та все ж таки, моя класика – це нюд)) Ніякі факти про те, що червоний личить всім, не переконують мене… Тут швидше просто про сприйняття себе з яскравими кольорами на губах. Але ROUGE DIOR у відтінку 999 вам точно сподобається, якщо ви – фанат червоних помад.