Valerie🧝🏻‍♀️

Жертва маркетингу або огляд на блиск Lifter Gloss by Maybelline

Жертва маркетингу або огляд на блиск Lifter Gloss by Maybelline
Жертва маркетингу або огляд на блиск Lifter Gloss by Maybelline
Жертва маркетингу або огляд на блиск Lifter Gloss by Maybelline
Жертва маркетингу аб�о огляд на блиск Lifter Gloss by Maybelline
Жертва маркетингу або огляд на блиск Lifter Gloss by Maybelline
Жертва маркетингу або огляд на блиск Lifter Gloss by Maybelline

♡Відчуття. Як і зазначає виробник формула блиску дуже зволожувальна, вже після години носіння на губах таке відчуття ніби їх весь день зволожували бальзамом.

♡Відтінок. На сайті здається що він персиково-рожевий, але у житті він майже прозорий, із золотистим шимером. Хоча все одно дуже привабливо виглядає на губах. Камера не передає глянець, у житті він ну дуууже сяйливий.

♡Варіанти поєднання. На останньому свотчі я приміряла до нього олівці й помади з мого арсеналу, і в принципі він буде виглядати гарно майже з усім, хоч самостійно без олівця і помади, головне, щоб колірна палітра була нейтральна або можливо тепла, але точно не пасуватимуть холодні, стримані й темні тони. Але це на мій погляд.

♡Стійкість. Нанесла о 9:00 в поєднанні з олівцем Lamel у 403 відтінку. Можна було б підправити консилером, але після безсонної ночі підготовки до НМТ я забула про це🥲 Результат зробила о 16:00. Як і всі інші блиски цілий день не протримався, але враховуючи чай і 2 прийоми їжі він впорався на 8/10.

Висновки: Блиск вартує кожної гривні, є безліч універсальних відтінків, одночасно (дійсно добре) зволожує і гарно виглядає, рекомендую усім, хто також довго придивлявся) Гарного дня❤️‍🔥