Valerie

Мій #beautyplan2024 !

Мій #beautyplan2024 !

Впершу чергу хочу наголосити, що краса це не про зовнішність, це не про дорогі засоби і процедури, це про наш внутрішній стан, ментальне й емоційне, фізичне й духовне. Це ми, наші емоції і відчуття, і як би банально то все не звучало, але блиск в очах, розмазана туш і щира посмішка–це і є справжня краса, незатесана трендами й передумовами😌 Для мене не існує ідеалів краси, бо врода це про свободу і впевненість. Недарма ж красу випромінюють, а не демонструють💋
У 2024 році я обіцяю собі✍️..
1.Регулярно виконувати базовий догляд за шкірою. Зазвичай мене вистачає лише на очищення шкіри двічі на день і зволоження вранці🫣
А час від часу взагалі немає сил на будь-що. If you know, you know😔
2.Встановити здоровий режим сну, тобто не лягати спати через день, і не о 3-ій годині ранку🥲. Сон це ключова складова здоров'я, і навіть заради складених іспитів і вступу у ВНЗ цим не можна нехтувати.
3.Харчуватись повноцінно та збалансовано, виключити з повсякденного раціону солодощі, прості(швидкі) вуглеводи, газовані напої, трансжири✊🏻
4.Регулярно робити стрижку(кожні 1,5–2 місяці). Влітку коротко підстриглась й відтоді довго не наважувалась йти до перукарні, бо захотілось відростити. І це неправильно, навіть під час відрощування треба регулярно зістригати кінчики. Головне знайти хорошого майстра/майстриню, якій зможете довіряти😉
5.Самореалізовуватись і розвиватись. Планувати своє майбутнє, вчитись новому, ставити собі цілі й досягати їх.
6.Частіше робити подарунки рідним і друзям, не забувати й про себе😌
7.Навчатись різних технік й створювати власні ідеї для мейкап-луків👄
8.Розвивати себе фізично. Займатись спортом по 2 години на тиждень: біг, розтягування/йога, пілатес.💪
9.Досягти С1 рівня з англійської мови. Найефективніше буде вчити англійську з медіа, тобто дивитись фільми, читати англійською хоча б по годині щодня🧠
10.Читати не менше 3 книг на місяць. Раніше я читала дуже багато, але з початком повномасштабного вторгнення припинила з очевидних причин й активно донатила на ЗСУ. Зараз бажання читати повернулось. Але звісно не забуваємо й про донати!! Пам'ятаємо завдяки кому ми зараз маємо змогу взагалі будувати якісь плани🙏
11.Приділяти увагу своїм захопленням. Хоча б іноді виділяти час тільки на власні хобі й інтереси. Наприклад я вже 3-ій рік чекаю, щоб влаштувати собі фотосесію, і кожного разу щось йде не так. В мене ніколи не було фотосесії, що в дитинстві, що зараз. То фотограф закордоном, то загострення акне, то немає можливостей. Саме з цієї причини я не веду соцмережі, бо нема що постити( На танці й вокал зазвичай просто не вистачає енергії, натхнення, а головне часу. Планую це все виправити!💫
12.Навчитися малювати стрілки. Підводка то явно не моє, а можливо я просто не знайшла до неї підхід). Але малювати стрілки навіть олівцем чи тінями, коли в тебе птоз це реально важко🤌