Олівці від Sayeah малюють посмішку на обличчі

Олівці від Sayeah малюють посмішку на обличчі
  1. Мayur, Sue, Sane, Lapush, O'bays, Girlwood, ROB, Sayeah – це ще неповний список моїх відкриттів від українських брендів доглядової та декоративної косметики, які знайшли своє почесне місце у моїй косметичці й у сердечці. ❤️
  2. Щодо олівчиків для губ від Sayeah – окремий респект за герметичне окреме пакування кожного з них. Якщо зв'язуватися з брендом напряму, то вони відправляють ще й у тубусі. Але зібрати повну колекцію мені не дозволяє власний смак. Через те, що окремі кольори на моєму обличчі рижать, я не можу їх використовувати у макіяжі (це відтінки теплого нюду 03 Cocoa і 04 Toffee ,та ще один рожевий 06 Candy). Вони безумовно ходові, але враховуйте, що є різні підтони шкіри. Мені ще б отримати червоний нейтральний – і на цьому моя колекція закриється.
  3. Щодо відтінку 01 Брауні – це мій шоколадний фаворит. За формулою і відтінком це поки що найкращий контурний олівець.
  4. Відтінок 02 Nude не настільки мене вразив. Буду використовувати його під помаду Maybellline Vinyl Ink 35 Cheeky. Вони ідеально заметчилися. Або з блиском Lifter Gloss теж від Maybelline.

Детальніший огляд на продукти від Мейбелін ви знайдете у моїх попередіх дописах.

Олівці від Sayeah малюють посмішку на обличчі
Олівці від Sayeah малюють посмішку на обличчі
Олівці від Sayeah малюють посмішку на обличчі