wowmom

Дуже красива ніжна база молочного віддінку з шимером від Moon

Дуже красива ніжна база молочного віддінку з шимером від Moon

Привіт, красуні!

Вже декілька років поспіль, я майже завжди роблю покриття гель-лаком сама, тому що особисто для мене, це значна економія часу, і грошей:-) Я ходжу до майстрів, тільки якщо хочу якийсь яскравий манікюр, який повинен виглядати ідеально. А от звичайний нюд я і сама можу зробити!

Тим паче, це дуже легко, особливо якщо у арсеналі є декілька кольорових баз.

Сьогодні хочу показати дуже красиву каучукову базу від українського виробника Moon, із серії Aurora.

Дуже красива ніжна база молочного віддінку з шимером від Moon

До речі, мені дуже подобається продукція бренду Moon. В мене є багато гель-лаків від них, і всі - класної якості (окрім чорного), звичайна база, до якої взагалі нема нарікань.

Тому я і звернула свою увагу на кольорові бази.

В колекції Aurora дуже красиві нюдові віддінки, які чудово підійдуть для ніжного манікюру. В мене віддінок 2001.

Це молочна база з дуже дрібним шимером блакитного та рожевого віддінку. Виглядає дуже красиво.

Сама база густа, чудово підходить для вирівнювання, і не затікає.

Наношу її на тоненький шар прозорої бази, також від Moon.

В лампі не пече, і дуже швидко просихає.

У два шари не дає щільного перекриття нігтьової пластини, проте це мені і подобається. Здалеку виглядає просто як свої доглянуті нігті. За рахунок того, що віддінок з блакитним переливом, база класно нівелює жовтизну, якщо вона є.

Щодо стійкості, в мене також немає ніяких нарікань, адже бази від Moon носяться більше 3х тижнів без сколів та відшаровувань (за умови правильної підготовки нігтьової пластини).

В цілому, Moon мене знову не розчарував, і я сміливо можу радити Moon Full Aurora Rubber Base.

Дякую за увагу 😘